REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Raiffeisen Bank Polska otworzył sklep internetowy R-Market

2007-10-19 14:09
publikacja
2007-10-19 14:09
Raiffeisen Bank Polska S.A. uruchomił we współpracy z firmą Blue Media nowoczesny sklep internetowy R-Market (dostępny na www.r-market.pl oraz ze strony www.raiffeisen.pl).

Oferta R-Marketu zaprezentowana jest w kilku głównych kategoriach (m.in. Telefony, Moda i uroda czy Dom i wnętrze), które składają się z poszczególnych grup towarów. W propozycjach dla klientów dominują wyroby uznanych marek, m.in. Apple, Yamaha, Villeroy & Boch, Mont Blanc, Nokia, Tag Heuer, Sony, Kenzo, Hugo Boss, Dunhill, Chanel. W sumie dostępne są towary ponad 130 renomowanych producentów z całego świata. Zastosowane rozwiązanie w postaci Multikoszyka zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w trakcie przeprowadzania transakcji płatności. Darmowa dostawa kurierem to dodatkowy atut.

Rejestrując się w R-Markecie do 16 listopada 2007 roku, każdy klient otrzyma 5 złotych, które może przeznaczyć na zakupy. Do 31 października br. obowiązuje specjalna oferta cenowa na zakup wszystkich modeli telefonów Nokia. Z kolei od 1 do 16 listopada będzie można skorzystać z rabatów na wybrane perfumy.

Raiffeisen Bank Polska / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki