0,5300 zł
0,00% 0,0000 zł
Rovita SA (ROV)

Powołanie Zarządu Spółki ROVITA S.A. na nową kadencję.

Zarząd Spółki Rovita S.A. informuje, iż dnia 25 czerwca 2019 roku, uchwałą nr 2, 3 i 4 Rady Nadzorczej, powołany został Zarząd Spółki na nową, wspólną, trzyletnią kadencją.

Skład Zarządu nie uległ zmianie i wygląda następująco:

Urszula Mróz – Prezes Zarządu
Pani Urszula Mróz jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.


Pani Urszula Mróz posiada ponad 33 letnie doświadczenie w zakresie handlu hurtowego i detalicznego z dużym doświadczeniem zdobytym w sieciach handlowych: Hit, Tesco, Eko. W okresie od 26.09.2014 do 11.05.2015r pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki. W latach 2010 – 2012 pełniła funkcję Członka Zarządu Spółki EKO HOLDING S.A.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pani Urszula Mróz nie jest wpisana do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sadowym z dnia 20 sierpnia 1997 roku oraz nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem spółki ROVITA S.A., która jest w stosunku do niej konkurencyjna. Pani Urszula Mróz nie została skazana za przestępstwa, o których mowa w art. 18 § 2 Kodeksu spółek handlowych lub przestępstwa określone w Ustawie o obrocie, Ustawie o ofercie lub ustawie z dnia 26 października 2000 r. o giełdach towarowych, albo za analogiczne przestępstwa w rozumieniu przepisów prawa obcego w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat oraz
nie otrzymała sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Ponadto Pani Urszula Mróz nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej wobec ROVITA S.A., a także nie pełniła funkcji członka organu zarządzającego lub nadzorczego w jednostkach, które były w upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji.

Marek Maroszek – Wiceprezes Zarządu

Pan Marek Maroszek posiada wykształcenie wyższe (Politechnika Krakowska wydział Chemiczny) Ukończył również Studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie – Marketing i Zrządzanie.
Pan Marek Maroszek posiada bogate doświadczenie w dziedzinie handlu hurtowego i detalicznego jak również w logistyce. W poprzednich latach pełnił funkcje w zarządach innych spółek takich jak: Miraculum S.A. , Kraksan Sp. z o.o, BioDerm Sp. z o.o, Polska Grupa Drogeryjna.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Marek Maroszek nie jest wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sadowym z dnia
20 sierpnia 1997 roku oraz nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem spółki ROVITA S.A., która jest w stosunku do niej konkurencyjna. Pan Marek Maroszek nie został skazany za przestępstwa, o których mowa w art. 18 § 2 Kodeksu spółek handlowych lub przestępstwa określone w Ustawie o obrocie, Ustawie o ofercie lub ustawie z dnia 26 października 2000 r. o giełdach towarowych, albo za analogiczne przestępstwa w rozumieniu przepisów prawa obcego w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat oraz nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Ponadto Pan Marek Maroszek nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej wobec ROVITA S.A., a także nie pełnił funkcji członka organu zarządzającego lub nadzorczego w jednostkach, które były w upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji.

Marta Pytel – Członek Zarządu

Pani Marta Pytel jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ponadto ukończyła studnia podyplomowe na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie w zakresie „Rachunkowość i zarządzanie finansami” w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie – Studium Analityków Finansowych i na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie „ Zarządzanie, kontrola wewnętrzna i audyt”.

Pani Marta Pytel od 1993 roku pełniła w Spółce ROVITA S.A. funkcję Głównej Księgowej. Posiada ponad 35 letnie doświadczenie w zakresie zasad rachunkowości i księgowości oraz podatków. W latach 2004 – 2007 pełniła funkcję Członka Zarządu spółki Rovita S.A.
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pani Marta Pytel nie jest wpisana do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sadowym z dnia 20 sierpnia 1997 roku oraz nie wykonuje innej działalności poza przedsiębiorstwem spółki ROVITA S.A., która jest w stosunku do niej konkurencyjna. Pani Marta Pytel nie została skazana za przestępstwa o których mowa w art. 18 § 2 Kodeksu spółek handlowych lub przestępstwa określone w Ustawie o obrocie, Ustawie o ofercie lub ustawie z dnia 26 października 2000 r. o giełdach towarowych, albo za analogiczne przestępstwa w rozumieniu przepisów prawa obcego w okresie co najmniej ostatnich pięciu lat oraz
nie otrzymała sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Ponadto Pani Marta Pytel nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej wobec ROVITA S.A., a także nie pełniła funkcji członka organu zarządzającego lub nadzorczego w jednostkach, które były w upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • Publikacja raportu za 2019 rok.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.