REKLAMA

QUART: Pozytywna ocena merytoryczna projektu \"Utworzenie Ślężańskiego Centrum Kultury i Turystyki Wellness w Sulistrowicach\" spółki zależnej Quartus Sp. z o.o.

2012-09-12 18:39
publikacja
2012-09-12 18:39
Zarząd Quart Development S.A. informuje, że w dniu 12.09.2012 r. powziął informację, że wniosek o dofinansowanie projektu \"Utworzenie Ślężańskiego Centrum Kultury i Turystyki Wellness w Sulistrowicach\" uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną, uzyskując łącznie 24 pkt. w ramach schematu 1.1.D1 \"Dotacje inwestycyjne dla MSP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu\" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego. Tym samym wniosek został wpisany na \"Listę projektów, które uzyskały pozytywną decyzję merytoryczną\". W związku z powyższym wniosek o dofinansowanie realizacji projektu został przekazany do Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym w celu dokonania wyboru projektu do dofinansowania.
Wartość projektu wynosi 38,13 mln zł. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi 3.191.999,60 zł. Wnioskodawcą projektu jest spółka Quartus Sp. z o.o. - podmiot w 100% zależny od Emitenta.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO.

Osoby reprezentujące spółkę:

  • Michał Rataj - Prezes Zarządu
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki