1,5900 zł
-20,50% -0,4100 zł
Quart Development SA (QRT)

Pozytywna ocena merytoryczna projektu \"Utworzenie Ślężańskiego Centrum Kultury i Turystyki Wellness w Sulistrowicach\" spółki zależnej Quartus Sp. z o.o.

Zarząd Quart Development S.A. informuje, że w dniu 12.09.2012 r. powziął informację, że wniosek o dofinansowanie projektu \"Utworzenie Ślężańskiego Centrum Kultury i Turystyki Wellness w Sulistrowicach\" uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną, uzyskując łącznie 24 pkt. w ramach schematu 1.1.D1 \"Dotacje inwestycyjne dla MSP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu\" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego. Tym samym wniosek został wpisany na \"Listę projektów, które uzyskały pozytywną decyzję merytoryczną\". W związku z powyższym wniosek o dofinansowanie realizacji projektu został przekazany do Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym w celu dokonania wyboru projektu do dofinansowania.
Wartość projektu wynosi 38,13 mln zł. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi 3.191.999,60 zł. Wnioskodawcą projektu jest spółka Quartus Sp. z o.o. - podmiot w 100% zależny od Emitenta.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO.

Osoby reprezentujące spółkę:

  • Michał Rataj - Prezes Zarządu
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.