REKLAMA

Putin spadł ze schodów we własnej rezydencji. Niepotwierdzone doniesienia mediów

2022-12-02 21:05
publikacja
2022-12-02 21:05

Władimir Putin doznał niefortunnego upadku ze schodów we własnej rezydencji - utrzymuje rosyjski kanał na serwisie Telegram o nazwie Generał SWR, który w przeszłości był źródłem cytowanych, choć niepotwierdzonych informacji o chorobach gospodarza Kremla.

Putin spadł ze schodów we własnej rezydencji. Niepotwierdzone doniesienia mediów
Putin spadł ze schodów we własnej rezydencji. Niepotwierdzone doniesienia mediów
fot. Sputnik / / Reuters

Wiadomość o upadku Putina kanał podał 1 grudnia, utrzymując, że poprzedni dzień był dla Putina "bardzo niełatwy" i zakończył się "dość dramatycznie". Schodząc po schodach, Putin jakoby upadł na kość ogonową i przewróciwszy się na bok, zsunął się kilka stopni w dół; do incydentu doszło na oczach ochroniarzy, którzy pospieszyli mu na pomoc i wezwali lekarzy dyżurujących w rezydencji.

Kanał Generał SWR utrzymuje, że podczas upadku doszło do "mimowolnej defekacji", ponieważ "Putin cierpi na chorobę nowotworową układu pokarmowego, przez co ma poważne problemy z trawieniem", a uderzenie w kość ogonową spowodowało nagły ból.

"Po całościowych oględzinach i badaniu zdiagnozowano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich", samopoczucie pacjenta jest "stabilne" - twierdzą autorzy tych doniesień. Zapowiadają, że odbędzie się dochodzenie, by ustalić przyczynę upadku Putina. Nosi on bowiem specjalne obuwie zapobiegające poślizgnięciu się, a "schody w rezydencji uważane są za bezpieczne" - czytamy w publikacji.

Doniesienia kanału Generał SWR, który twierdzi, iż publikuje insiderskie informacje o Putinie i jego otoczeniu, odnotowały, zachowując dystans, media zachodnie, m.in. portal magazynu "Newsweek". W poprzednich miesiącach media takie jak "Mirror" czy "New York Post" powoływały się na doniesienia kanału dotyczące domniemanych problemów Putina ze zdrowiem.

Nazwa kanału to domniemane stanowisko jego założyciela, którym ma być były generał Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji. Jego nazwiska nie podano. W lutym 2022 roku kanał, założony dwa lata wcześniej, miał ponad 200 tys. subskrybentów. (PAP)

tal/ mal/

Źródło:PAP
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (33)

dodaj komentarz
emulgator
Pewnie dostał wpierd*l
karbinadel
Taka super rezydencja i nie ma windy?
zene
To jeszcze prez. Putin zyje ? :)

Mial miecwszelkie nowotrwory zlosliwe, wielolkrotnie paralize,
wiecej chorób niz zna medycyna i spada zywy ze schodów...
Tlumy sie ciesza :)
itso_czowiek_zlasu
a kupka była ?
efg
dopóki zabija Rosjan jest w porządku :)
zops
Pryskał dziad grzybkami, na ściany pod sufitem hipermarketów. Straszył dziad potknięciem, ludzi schodzących po schodach. I dziad wpad.
niepejsiaty_polak
efg - może i nasz prezydent jest ofermą, ale nie banderowskim komediantem, który publicznie gra penisem na pianinie, żebrze o wszystko od świata, a sam wydaje miliony dolarów na rezydencje dla siebie i rodzinki! Precz z ludobojcami z upa i ich potomkami!!! Precz na wieki !!!
darius19
zwieracze mu nie trzymają. A trolle cuda wymyślają żeby zatuszować
niepejsiaty_polak
Propaganda upowców w pełnej okazałości. Cokolwiek nie napiszesz, że dziadek dupka o nicku - efg - nadziewał polskie dzieci na sztachety i widły - jest usuwane. Nie ma Polski. Znów musimy walczyć...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki