Puls Dnia: Setki podejrzanych ws. SKOK Wołomin. Więcej Ukraińców w usługach

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wydarzeń w Pulsie Dnia.

Dziś w programie: puchnie lista zamieszanych w aferę SKOK Wołomin, sektor usług otwarty na Ukraińców, Sokołów ma wielki apetyt na Gzellę, Paweł Cymcyk, a na koniec... ulga podatkowa na psią karmę od Berlusconiego.

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 tomma

Jeśli nawet program w TV Trwam i Radio Maryja nie spowodował żadnego działania PiSu żeby strącić syndyka Lechosława Kochańskiego, zmienić młodą sędzię-komisarz Małgorzatę Brzozowską i doprowadzić do przejęcia majątku po SKOK Wołomin przez dużą polską instytucję finansową, by potem odzyskać "stracone" kredyty to oznacza, że państwo polskie to T E O R I A i Republika Bananowa, a obietnice PiSu to kłamstwa.

Tusk=Kaczyński
Komorowski=Duda
Kopacz=Morawiecki
Belka=Glapiński

Na media publiczne i prywatne założona jest blokada informacyjna.

Tylko tutaj możecie odsłuchać audycje poświęcone tej aferze:
swsfsm.pl

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 15 fwd_price

Jeżeli tego nie wyjaśnią do korzeni to mamy ciąg dalszy "państwa z kartonu". :-) Prezentacje w PowerPoint nie pomogą. Prawdziwe działanie.

! Odpowiedz
1 17 fwd_price

6mld PLN wyciągnięte z BFG. Setki kredytów niespłacanych, udzielonych na trefne wyceny zabezpieczeń, nieadekwatnie do wartości. To są wyłudzenia. I na końcu syndyk, który kolanem pcha żeby wszystkie aktywa sprzedać z wolnej ręki, czyli żeby właściciele zastawionych domów mogli je odkupić od syndyka za 1 PLN (w porównaniu do wartości kredytu). Przestępstwo doskonałe.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz