REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Przyszły kanclerz Niemiec za obowiązkowymi szczepieniami przeciwko COVID-19

2021-11-30 15:21
publikacja
2021-11-30 15:21
Przyszły kanclerz Niemiec za obowiązkowymi szczepieniami przeciwko COVID-19
Przyszły kanclerz Niemiec za obowiązkowymi szczepieniami przeciwko COVID-19
fot. FABRIZIO BENSCH / / Reuters

Według informacji pochodzących z kręgów uczestników trwającego szczytu rządu federalnego z rządami landów przyszły kanclerz Olaf Scholz opowiedział się za powszechnymi obowiązkowymi szczepieniami, podają dziennik "Bild" i portal tygodnika "Spiegel".

Polityk SPD domagał się ponadpartyjnej inicjatywy Bundestagu.

Ważne jest, "abyśmy ustanowili powszechny obowiązek szczepień", powiedział. Scholz wzywa do "ponadpartyjnej inicjatywy Bundestagu": "Jako poseł do parlamentu w każdym razie się na to zgodzę, aby to było jasne" - pisze "Spiegel"

Rząd federalny i rządy krajów związkowych dyskutują we wtorek na temat sytuacji pandemicznej. W związku z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa Omikron i silną w Niemczech czwartą falą pandemii COVID-19, coraz głośniejsze stają się w RFN wezwania polityków do podjęcia bardziej zdecydowanych działań w walce z pandemią. (PAP)

bml/ tebe/

Źródło:PAP
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (13)

dodaj komentarz
speed999jaro
Na naszych oczach tworzy sie 4ta Rzesza
bankster-kreator
a gdzie ten charakterystyczny wąsik pod nosem? Czyżby zgolił?
max5000
Widzę ze Nowy Kanclerz Niemiec ma zapędy jak Adolf Hitler. Tez chce podporządkować sobie innych. A jak nie to nie dostaniesz pracy i zdechniesz z głodu. Jestem zwolennikiem szczepień, sam się zaszczepiłem. Ale jesteśmy wolnymi ludzmi jak ktos nie uznaje szczepień i nauki to jego sprawa. Trzeba brać odpowiedzialność za Widzę ze Nowy Kanclerz Niemiec ma zapędy jak Adolf Hitler. Tez chce podporządkować sobie innych. A jak nie to nie dostaniesz pracy i zdechniesz z głodu. Jestem zwolennikiem szczepień, sam się zaszczepiłem. Ale jesteśmy wolnymi ludzmi jak ktos nie uznaje szczepień i nauki to jego sprawa. Trzeba brać odpowiedzialność za własne zycie. Nie zaszczepiłes się to umrzesz ale to twoj wybor.
eagleeye
Jesteś pewien że ten co nie poddał się iniekcji preparatem medycznym umrze.

Rozumie że to co jest sztuczne jest lepsze od naturalnego. No to żyj w tym przekonaniu dalej
kenn
"Ale jesteśmy wolnymi ludzmi jak ktos nie uznaje szczepień i nauki to jego sprawa"

- tak większość osób zaszczepionych argumentuje wzięcie szczepionki. Ale spróbuj powiązać wszystkie fakty wokół szczepionek, z wszelkimi nowymi rażącymi regulacjami, przymusami i ograniczeniami - i w tym kontekście preparaty,
"Ale jesteśmy wolnymi ludzmi jak ktos nie uznaje szczepień i nauki to jego sprawa"

- tak większość osób zaszczepionych argumentuje wzięcie szczepionki. Ale spróbuj powiązać wszystkie fakty wokół szczepionek, z wszelkimi nowymi rażącymi regulacjami, przymusami i ograniczeniami - i w tym kontekście preparaty, które właśnie nijak mają się do definicji szczepionek, a to ze wzg. na brak potwierdzenia w testach, oraz dane, które już wyraźnie wskazują na ich nieskuteczność - i okaże się, że te preparaty są wysoce podejrzane.
eagleeye
Oni indoktrynację swoich obywateli wyssaną z mlekiem matki i uwielbiają swoich obywateli dojeżdżać obecnie w imię demokracji covidowej a kiedyś w imię jedynej słusznej nazistowskiej propagandy III Rzeszy
kenn
Mam dejavu narracji z innych krajów, także z Polski :P
nepot_synekurzasty
Chłop ma jaja, jak przystało na najważniejszą osobę w państwie. A u nas same tchórze.
dididif
Tak, trzyma swoje jaja w twojej buzi.
marekpoznan
"wezwania polityków do podjęcia bardziej zdecydowanych działań w walce z pandemią" - proponuję ustawowo zakazać chorować na Covida, problem rozwiązany! Jeszcze można grypę dopisać.

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki