REKLAMA

Przez 15 lat pobierał pensję i ani razu nie stawił się w pracy

2021-04-24 06:00
publikacja
2021-04-24 06:00
Przez 15 lat pobierał pensję i ani razu nie stawił się w pracy
Przez 15 lat pobierał pensję i ani razu nie stawił się w pracy
fot. Monkey Business Images / / Shutterstock

Przez 15 lat pracownik publicznej służby zdrowia w Kalabrii na południu Włoch pobierał pensję, mimo że nigdy nie przyszedł do pracy. Prokuratura w Catanzaro zakończyła śledztwo przeciwko niemu i jego przełożonym, którzy to tolerowali - podała agencja Ansa.

Podkreśla się, że przypadek 66-letniego mężczyzny można uznać za krajowy rekord w niechlubnej dziedzinie uchylania się od pracy.

Postępowanie wyjaśniające prowadzone przez Gwardię Finansową wykazało, że pracownik oddziału służby zdrowia został w 2005 roku przydzielony do pracy w komórce przeciwpożarowej szpitala w Catanzaro, ale choć pobrał od tego czasu wynagrodzenie w łącznej wysokości 538 tysięcy euro, ani razu nie pełnił służby i nigdy się na nią nawet nie stawił. Uchylając się od pracy, dopuszczał się też wymuszeń i gróźb wobec innych osobach, by jego postępowanie nie wyszło na jaw.

Zarzuty postawiono sprawcy oraz siedmiu osobom z kierownictwa szpitala i urzędnikom, którzy tolerowali jego zachowanie i nie wyciągnęli wobec niego żadnych konsekwencji.

sw/ ap/

Źródło:PAP
Tematy
Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
aaeutherpe
W szpitalach jest nakaz zatrudniania księży różnych wyznań.Znam szpital który wypłacał pobory latami/ o ile nie wypłaca do dzisiaj /,księdzu prawosławnemu który nigdy nie skalał się pracą w tym szpitalu.Nie istniały listy obecności z jego podpisami ale zgarniał co miesiąc niezłą sumę wyższą od poborów średniej W szpitalach jest nakaz zatrudniania księży różnych wyznań.Znam szpital który wypłacał pobory latami/ o ile nie wypłaca do dzisiaj /,księdzu prawosławnemu który nigdy nie skalał się pracą w tym szpitalu.Nie istniały listy obecności z jego podpisami ale zgarniał co miesiąc niezłą sumę wyższą od poborów średniej kadry medycznej z wyższym wykształceniem.
kris74keh
Trzaskowski też może nie przychodzić do pracy, mniej awarii w miescie.
czy_wy_nas_macie_za_idiotow
Kolejna krytyka dla samej krytyki, bez związku z tematem. Może to kwestia endorfiny która się wyzwala gdy chcesz dowalić przeciwnikom.
darius19
zwroce uwage na wadliwy system socjalny. Przesadny, prowadzi do naduzyc a wrecz abberacji. Gdy go nie ma - nie chroni slabszych.
tomitomi
Najważniejsze : to mieć pomysł na życie ! , on go miał ! :-)))
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
zbyszek_
moze pracował zdalnie, telepraca
bankster-kreator
On przygotowywał się mentalnie do pandemonii od 15 lat. Wizjoner i jasnowidz w jednym. Nie chciał narażać innych by się nie zarazili od niego bezobjawowym wirusem. Od 15 lat dbał o swoje bezpieczeństwo i innych. Powinni go okrzyknąć narodowym bohaterem i postawić mu pomnik w Rzymie.

Powiązane: Korespondencja z Włoch

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki