Przerwy w bankach w weekend – przygotujcie gotówkę

W najbliższych dniach w kilku bankach zaplanowano prace serwisowe. Klientów mogą dotknąć utrudnienia w korzystaniu z bankowości elektronicznej oraz płatności kartowych i Blik. Gotówkę powinni przygotować klienci ING Banku Śląskiego i Banku Pekao.

W niedzielę 1.03.2020 r. w godzinach 4:30-10:30 z uwagi na zaplanowane prace serwisowe mogą pojawić się trudności w używaniu usług Banku Pekao. Przerwa dotyczyć będzie wielowalutowej karty debetowej, karty Visa Debit Gold, Visa Business SME oraz aplikacji PeoPay.

(fot. lucadp / Shutterstock)

29 lutego w godzinach 01:00-03:00 prace modernizacyjne prowadzić będzie Bank Millennium. W tym czasie niedostępne będą Millenet, aplikacja mobilna, płatności Blik i płatności internetowe. Wypłaty gotówki z bankomatu i płatności kartą w sklepach stacjonarnych będą funkcjonować bez problemów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (1-2 marca) od 24:00 do 4:00 prace serwisowe zamierza przeprowadzić ING Bank Śląski. W trakcie prac klienci będą mieli ograniczony dostęp do bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING (w tym jego funkcji, czyli m.in. Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności Blik, przelewów ekspresowych, płatności internetowych - Płać z ING.

Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

W związku z pracami modernizacyjnymi w dniu 28.02.2020 od godziny 22:00 do godziny 06:00 dnia 29.02.2020 r. nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Banku Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 and-owc

To mi się podoba, takie ostrzezenia (jak z pogodą). Zawsze uprzedzam żonę aby pobrała gotówką na tackę (bo zawsze pożycza ode mnie - ja zawsze mam). Chce zawsze 5zł, moje najdrobniejsze to 10zł (ksiądz zarobi).

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne