Przerwy w bankach. Gdzie będzie problem z zalogowaniem?

Kolejny weekend oznacza dla niektórych klientów banków przerwy techniczne w dostępie do niektórych usług. Standardowo przypominamy i wskazujemy, w których bankach lepiej zabezpieczyć się w gotówkę lub wykonać operacje wcześniej, żeby zdążyć przed pracami serwisowymi.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Bank Millennium

Przerwa wystąpi w sobotę 13 kwietnia. Od północy niedostępny będzie Millenet, aplikacja mobilna oraz transakcje Blikiem i kartami. Dwa ostatnie ograniczenia zostaną usunięte o godz. 1:20, a bankowość internetowa i mobilna będzie znowu działać od godz. 5:30.

BNP Paribas Bank Polska

Przerwa techniczna potrwa od godz. 23:00 do godz. 00:00 w piątek 12 kwietnia 2019 r. Nie będzie w tym czasie dostępna bankowość internetowa i mobilna.

ING Bank Śląski

W nocy z 13 na 14 kwietnia od godz. 0:00 do godz. 5:30 przeprowadzone zostaną prace serwisowe, podczas których wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z:

  • bankomatów i wpłatomatów,
  • systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile,
  • systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej,
  • płatności Blik,
  • przelewów ekspresowych,
  • płatności internetowych za pomocą Płać z ING.
  • nie będzie można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

- Z kolei w sobotę 13 kwietnia o godzinie 14:00 wyłączona zostanie możliwość wykonywania operacji księgowych w trybie online. Przelewy wewnętrzne, tj. pomiędzy rachunkami w ING Banku Śląskim, przyjęte do realizacji po godz. 14.00, będą realizowane tego samego dnia, natomiast zostaną zaksięgowane w poniedziałek 15 kwietnia. Przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 14:00 zostaną zrealizowane w poniedziałek 15 kwietnia – pisze bank w komunikacie. W sobotę 13 kwietnia od 14:00 nie będzie też możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w Kantorze.

W niedzielę 14 kwietnia nie będzie można korzystać także z modułu Makler i aplikacji ING Makler Mobile. Przerwa potrwa od północy do 8:00 rano i potem od 20:00 do 22:00.

mBank

Niedostępność serwisów bankowości elektronicznej rozpocznie się o godz. 2:00 i potrwa do godz. 7:00 w nocy z soboty na niedzielę (13-14 kwietnia). W podobnych godzinach (1:30 – 7:30) nie będzie można złożyć wniosku produktowego.

Dodatkowo w sobotę przeprowadzone zostaną prace techniczne, które spowodują wyłączenie mKantoru. Usługa będzie niedostępna w godzinach 19:00 – 23:00.

Santander Bank Polska

Przerwa w Santanderze pojawi się w dwóch dniach: w piątek 12 kwietnia od godz. 22.30 nie będzie można korzystać przelewów natychmiastowych, płacić za zakupy w sklepach internetowych szybkim przelewem z konta (Przelew24) i korzystać z Blika. W sobotę od północy wyłączona zostanie bankowość mobilna i internetowa.

Przerwa zakończy się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 10.00.

Bank Pocztowy i Envelo Bank

Obie marki poinformowały, że w związku z planowaną przerwą modernizacyjną, w dniu 15 kwietnia w przedziale od godz. 0:00 do godz. 0:30 mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w autoryzacji kart płatniczych, w bankomatach i punktach handlowo-usługowych.

MG

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 5 jarekzbyszek

Pekao padł dzisiaj. Nie działają karty debetowe MasterCard. Ten bank został zrujnowany przez pisowców. Awaria za awarią a Krupiński zwalnia ludzi by premię swoim wypłacić.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne