Przerwy techniczne w weekend. Sprawdź, do którego banku się nie zalogujesz

Niedostępność serwisów internetowych i mobilnych, problemy z transakcjami dokonywanymi kartami płatniczymi, a w najlepszym wypadku wyłączona infolinia – z takimi ograniczeniami muszą liczyć się klienci kilku banków w ten weekend. Pocieszające natomiast jest to, że najbliższe dni oznaczają trudności tylko dla użytkowników usług trzech instytucji kredytowych z polskiego rynku.

Przerwy techniczna w Banku Pocztowym, Nest Banku i Raiffeisen Polbanku
Przerwy techniczna w Banku Pocztowym, Nest Banku i Raiffeisen Polbanku (fot. lucadp / YAY Foto)

Bank Pocztowy, Nest Bank i Raiffeisen Polbank – to w tych bankach przeprowadzone zostaną w ten weekend od 7 do 9 lipca 2017 roku prace konserwacyjne, które będą oznaczały dla ich klientów wyłączenie niektórych usług.

Bank Pocztowy

Klienci Banku Pocztowego odczują przerwę najmniej. Na czas prac zostaną wyłączone jedynie automatyczny teleserwis IVR oraz infolinia bankowa. Przerwa będzie dodatkowo mniej uciążliwa, bo zostanie dokonana w nocy – piątku (7 lipca) na sobotę (8 lipca) od godz. 22:00 do godz. 4:00.

Bank zapewnia, że transakcje kartami, system bankowości internetowej Pocztowy24 i usługa PocztowySMS będą działać bez zakłóceń.

Nest Bank

Przerwa w Nest Banku rozpocznie się natomiast w sobotę 8 lipca o godz. 22:00 i potrwa do godz. 4:00 w niedzielę 9 lipca. W tym czasie klienci stracą dostęp do bankowości internetowej i mobilnej oraz mogą wystąpił problemy z transakcjami bezgotówkowymi kartą płatniczą i wypłatami gotówki w bankomatach.

Do czasu zakończenia prac nie będzie również możliwości zasilenia rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa. Nie będzie można również złożyć wniosku o nowe produkty bankowe. W niedzielę do godz. 10:00 pomimo zakończenia prac, mogą wciąż występować utrudnienia w realizacji zleceń płatniczych typu SWIFT oraz SEPA.

Raiffeisen Polbank

W sobotę 8 lipca ograniczone będą również usługi Raiffeisen Polbanku. Przerwa techniczna potrwa od godz. 3:15 do godz. 7:00 rano. W tym czasie wyłączona zostanie bankowość internetowa i mobilna oraz usługi: Multicash, R-Investment, R-Online Biznes, R-Alerts, moj.raiffeisenpolbank.pl, www.r-brokers.pl oraz usługa Wideo Doradca.

Mateusz Gawin

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 niepelnosprawny_org

znajomy ostatnio miał "lepszy" problem w banku, nie mogli znaleźć jego konta, a pod jego adresem (ulicą) widniał ktoś inny, bo niby baza danych sie nie mogła wczytać... i tego bedzie wiecej, drogi informatyk, lub mniej wykształcony lub inne dobre praktyki it zaniechane...

! Odpowiedz
0 2 ~konserwator

Konserwacja niedkługo 24/7/31 ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne