Przerwy techniczne w siedmiu bankach. Sprawdź, czy twój jest na liście

Wyłączona bankowość internetowa i mobilna, ograniczenia w transakcjach BLIK-iem, a nawet problemy z wypłatą gotówki w bankomatach – prace techniczne w bankach przysporzą ich klientom właśnie takich utrudnień w rozpoczynający się właśnie weekend. Tradycyjnie przygotowaliśmy listę tych, w których utrudnienia wystąpią.

Przerwy techniczne w sześciu bankach. Sprawdź czy twój jest na liście
Przerwy techniczne w sześciu bankach. Sprawdź czy twój jest na liście (fot. lucadp / YAY Foto)

W ten weekend przerwy techniczne dotkną klientów siedmiu banków działających na polskim rynku: Banku Zachodniego WBK, Banku Millennium, Getin Banku, ING Banku Śląskiego, Raiffeisen Polbanku, Toyota Banku oraz Volkswagen Banku.

Bank Zachodni WBK

Przerwa techniczna w BZ WBK wywołana pracami konserwacyjnymi wystąpi w sobotę 26 sierpnia 2017 r. Potrwa zaledwie godzinę od godz. 2:00 do godz. 3:00. W tym czasie klienci nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej. Bank zapewnia jednak, że bez problemu będzie można dokonywać w tym czasie transakcji bezgotówkowych kartami płatniczymi wydanymi do konta.

Bank Millennium

System internetowy i bankowość mobilna nie będą także dostępne przez chwilę dla klientów Banku Millennium. W sobotę 26 sierpnia 2017 roku zostaną one wyłączone na 15 minut – prace potrwają od godz. 1:00 do godz. 1:15. W tym czasie niedostępne będą również transakcje BLIK-iem.

To jednak jeszcze nie koniec utrudnień. Na kolejne 15 minut zostaną wyłączone transakcje kartami płatniczymi – nie będzie można dokonywać ani wpłat, ani wypłat gotówki w poniedziałek 28 sierpnia od godz. 1:00 do godz. 1:15.

Getin Bank

Wcześniej prace techniczne przeprowadzi Getin Bank. Rozpoczną się one jeszcze w nocy z piątku 25 sierpnia na sobotę 26 sierpnia – potrwają od godz. 0:00 do godz. 2:50. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej.

ING Bank Śląski

Z kolei w nocy z niedzieli 27 sierpnia na poniedziałek 28 sierpnia prace techniczne zostaną przeprowadzone w ING Banku Śląskim. Od północy do godz. 5:00 rano w poniedziałek niedostępne będą:

  • bankomaty i wpłatomaty,
  • płatności BLIK oraz NFC,
  • płatności Mastercard w telefonie,
  • system ING CardsOnLine,
  • system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING w wersji mobilnej,
  • system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych ING Business i jego wersja mobilna

Bank informuje także, że mogą w tym czasie wystąpić problemy z realizacją płatności bezgotówkowych kartami płatniczymi.

Raiffeisen Polbank

W Raiffeisen Polbanku na godzinę zostanie wyłączony system Biura Maklerskiego. Prace konserwacyjne potrwają od godz. 22:00 do godz. 23:30 jeszcze dziś, w piątek 25 sierpnia.

Toyota Bank

Na niedzielny poranek przerwę zaplanował Toyota Bank. Prace techniczne potrwają od godz. 6:00 do godz. 10:00 27 sierpnia. W tym czasie bank wyłączy system bankowości internetowej, automatyczny serwis telefoniczny i szybkie płatności.

Volkswagen Bank

Najdłuższa przerwa będzie dotyczyła klientów Volkswagen Banku. Rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o godz. 20:00 i potrwa do godz. 12:00 w niedzielę 27 sierpnia. W wyniku prac konserwacyjnych bank ostrzega, że dostęp do konta przez internet i telefon będzie utrudniony.

Mateusz Gawin

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 9 lukter

Z ING BSK jestem już ponad 15 lat, czas na zmianę bo tam jest od tego czasu jedna wielka i długa przerwa techniczna

! Odpowiedz
4 5 niepelnosprawny_org

czemu wiec nas ciagle zachecacie do wirtualnego pieniadza "tylko na rachunku bankowym", po co nosic przy sobie?...

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl