Przerwy techniczne w bankach. Gdzie utrudnienia w ten weekend?

Jak co piątek publikujemy na łamach Bankier.pl listę banków, w których zostały zaplanowane mniejsze lub większe prace nad systemami. Wśród najczęściej pojawiających się w ten weekend utrudnień można znaleźć brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. Żadna z instytucji nie zapowiedziała problemów z płatnościami kartami.

Prace techniczne na weekend przypadający od 8 do 10 lutego zapowiedziały do tej pory następujące banki: Deutsche Bank, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Lion’s Bank, Noble Bank, mBank oraz Orange Finanse.

Przerwy techniczne w bankach. Gdzie utrudnienia w ten weekend?
Przerwy techniczne w bankach. Gdzie utrudnienia w ten weekend? (fot. lucadp / YAY Foto)


Deutsche Bank

Korzystający z systemu internetowej obsługi kredytu db hipoNET mogą w ten weekend napotkać na trudności w dostępie do serwisu. Bank poinformował na swojej stronie internetowej o planowanych pracach, które będą miały miejsce w sobotę (9 lutego) w godz. od 8.00 do 20.00.

Getin Bank i Noble Bank

Kolejnym bankiem, który uprzedził klientów o wyznaczonej przerwie jest Getin Noble Bank. W nocy z piątku na sobotę (8/9 lutego) bank przeprowadzi prace konserwacyjne, których efektem ubocznym będzie brak dostępu do bankowości internetowej oraz mobilnej w godz. od 23.30 do 8.00.

Idea Bank i Lion’s Bank

Do listy pracujących nad swoimi usługami dołączają również Idea Bank oraz Lion’s Bank. Podobnie jak w Getin Noble Banku, przerwa w dostępie potrwa kilka godzin w nocy z piątku na sobotę (8/9 lutego). Od godz. 22.00 do godz. 6.00 nie będzie możliwe zalogowanie się do bankowości internetowej Idea Cloud oraz Lion’s Bank.

ING Bank Śląski

Moduł Makler oraz aplikacja ING Makler Mobile – to właśnie te usługi czasowo wyłączy ING Bank Śląski w sobotę (9 lutego) na kilka godzin. Nie będzie można z nich korzystać począwszy od godz. 7.00 do godz. 16.00.

mBank i Orange Finanse

Ograniczenia szykują się również w mBanku oraz Orange Finanse. W sobotę (9 lutego) w bankach zostaną przeprowadzone prace, które spowodują wyłączenie systemu wnioskowego oraz mLinii. Przerwa rozpocznie się o godz. 1.30, a powinna zakończyć się tego samego dnia o godz. 5.00.

MDe

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne