REKLAMA

Zrób przelew wcześniej. Duże banki zapowiedziały przerwy techniczne

Dominika Florek2021-07-09 12:45redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-07-09 12:45
Zrób przelew wcześniej. Duże banki zapowiedziały przerwy techniczne
Zrób przelew wcześniej. Duże banki zapowiedziały przerwy techniczne
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępne płatności Blik, problemy z logowaniem do bankowości internetowej czy brak możliwości wypłaty pieniędzy z bankomatu? Nie daj się zaskoczyć przerwom technicznym w bankach. Sprawdź wcześniej i przygotuj się na ewentualne utrudnienia.

Do tej pory przerwy techniczne zapowiedziało już sześć banków: Alior Banku, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, Toyota Bank.

Krótka przerwa techniczna w mBanku

mBank zapowiedział przerwę techniczną w działaniu dwóch usług. W najbliższą sobotę w nocy (10 lipca) pomiędzy godziną 22:00 a północą niedostępna będzie wymiana walut i inne funkcje w  mKantorze oraz usługa fakturowania.

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim

Klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w najbliższy weekend. W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 11 na 12 lipca) pomiędzy godziną 0:01 a godziną 2:00 mogą wystąpić problemy z wpłatami kartą w urządzeniach sieci bankomatów ING oraz Planet Cash. Natomiast w tym czasie będzie można wpłacić pieniądze we wrzutniach, transakcje zaksięgowane zostaną na koncie w poniedziałek 12 lipca do godziny 12:00.

Alior Bank z przerwą techniczną w weekend

Alior Bank zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się w piątek (9 lipca) o godzinie 23:30 i potrwa do soboty (10 lipca) do godziny 9:30. W tym czasie bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna będą działy w ograniczonym zakresie. Podczas przerwy technicznej niedostępne będą płatności Blik.

Przerwa w działaniu dwóch usług w Banku Millennium

W najbliższy weekend prace serwisowe zapowiedział Bank Millennium. W nocy z piątku na sobotę (9 na 10 lipca) pomiędzy godziną 1:00 a 1:30 wystąpi krótka przerwa w działaniu płatności kartą online oraz pozostałych usług kartowych: spłacanie, aktywacja czy zmiana ustawień.

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę (10 na 11 lipca) będzie druga przerwa techniczna. Od godziny 23:00 do 5:00 niedostępna będzie już część usług w Millenecie oraz aplikacji mobilnej. Niedostępne będzie składanie wniosku o pożyczkę, kartę kredytową czy zakup ubezpieczenia turystycznego.

Nest Bank z przerwą techniczną

Kolejnym bankiem, który ogłosił przerwę techniczną na ten weekend, jest Nest Bank. W nocy w sobotę (10 lipca) pomiędzy 0:30 a 8:00 niedostępne będzie logowanie do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Prace serwisowe w Toyota Banku

Zaraz po weekendzie w poniedziałek (12 lipca) przerwę techniczną zapowiedział Bank Toyota. Podczas prac serwisowych od godziny 6:00 do 8:00 mogą wystąpić problemy podczas autoryzacji transakcji kartowych.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (2)

dodaj komentarz
demeryt_69
Doktorantka Florek radzi - bezcenne!

For everything else is MasterCard :)

forfun
po co skoro w łikend :) przelewy i tak w większości nie chodzą więc nikt ich na ten czas nie planuje

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki