REKLAMA

Kilka banków z przerwami w weekend. Gdzie mogą wystąpić problemy?

2022-04-01 14:49, akt.2022-04-03 18:32
publikacja
2022-04-01 14:49
aktualizacja
2022-04-03 18:32
Kilka banków z przerwami w weekend. Gdzie mogą wystąpić problemy?
Kilka banków z przerwami w weekend. Gdzie mogą wystąpić problemy?
fot. lucadp / / Shutterstock

Na najbliższy weekend prace nad swoją infrastrukturą zapowiedziało siedem marek bankowych. Przerwy obejmą takie usługi jak dostęp do bankowości internetowej i mobilnej, ale też możliwość korzystania z karty płatniczej.

Na liście banków z przerwami w ten weekend znalazły się następujące marki: Bank Pocztowy, BNP Paribas Bank Polska, ING Bank Śląski, Inteligo, neoBank, PKO Bank Polski i Toyota Bank.

Prace serwisowe w BNP Paribas Banku Polska

W związku z planowanymi pracami serwisowymi BNP Paribas Bank Polska wyłączy w ten weekend na godzinę swoje serwisy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host). Przerwa rozpocznie się w niedzielę (3 kwietnia) o godz. 20.00.

JUŻ ZA NAMI:

Przerwa w Banku Pocztowym

Prace informatyczne w Banku Pocztowym zaczną się w piątek (1 kwietnia 2022 r.) o godz. 23.00 i potrwają nie dłużej niż do godz. 1.00 dnia kolejnego, czyli soboty (2 kwietnia). W tym czasie nie będzie można składać wniosków o założenie karty kredytowej i debetowej. Ograniczenie dotyczy również dostępu do informacji na temat kart oraz operacji nimi dokonywanych. Z takim problemem mogą się spotkać zarówno klienci detaliczni, jak i instytucjonalni banku.

Przerwa w ING Banku Śląskim

Informatycy ING Banku Śląskiego w ten weekend zajmą się wpłatomatami i systemem maklerskim. Moduł Makler w bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile nie będą działały w sobotę (2 kwietnia) w godz. 8.00 – 16.00.

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę (2/3 kwietnia) od godz. 0.00 do godz. 3.00 klienci mogą napotkać na problemy z dokonywaniem wpłat kartami w maszynach sieci ING/PlanetCash.

Prace konserwacyjne w neoBanku

neoBank zapowiada na swojej stronie internetowej, że w niedzielę (3 kwietnia) od godz. 2.00 do godz. 6.00 klienci mogą napotkać na problemy z obsługą kart płatniczych oraz bankomatów.

Prace w PKO BP i Inteligo

W niedzielę (3 kwietnia) korzystający z usług PKO BP i Inteligo nie będą mieli możliwości korzystania z serwisu internetowego i telefonicznego iPKOm Inteligo i iPKO biznes, aplikacji IKO i iPKO biznes oraz płacenia w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” i „Płacę z Inteligo”. Utrudnione będzie płacenie kartą w internecie. Przerwa rozpocznie się o północy i zakończy o godz. 6.00.

Prace serwisowe w Toyota Banku

Ostatnim bankiem z przerwami jest Toyota Bank, który zaplanował prace na niedzielę (3 kwietnia) i zapowiada, że między godz. 9.30 a godz. 18.00 mogą pojawić się utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów i usług tzw. szybkich płatności.

MDe

Źródło:
Tematy
Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
dzejms
wyncyj cyfowych piniędzorów - wincyj
porządny blakout jak już będzie cdbc i wracamy do rozliczeń w sztachetach, kto pierwszy wjdzie w witynę sklepu i więcej wyniesie ten wygrał

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki