REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach. Prace obejmą m.in. płatności kartą czy usługi maklerskie

2022-03-04 15:15
publikacja
2022-03-04 15:15
Przerwy techniczne w bankach. Prace obejmą m.in. płatności kartą czy usługi maklerskie
Przerwy techniczne w bankach. Prace obejmą m.in. płatności kartą czy usługi maklerskie
fot. lucadp / / Shutterstock

Kilka banków poinformowało na swoich stronach internetowych o planowanych pracach. Nie pozostaną one bez wpływu na dostęp do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, usług maklerskich czy możliwości dokonywania płatności kartą.

Przerwy na kilka najbliższych dni zapowiedzieli do tej pory Alior Bank, Bank BPS, Bank Pekao, Credit Agricole, Inteligo, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski.

Prace serwisowe w Alior Banku

W sobotę (5 marca 2022 r.) rozpoczną się prace serwisowe, których efektem ubocznym będzie brak dostępu do bankowości internetowej oraz mobilnej na kilka godzin. Przerwa potrwa od godz. 23.00 do godz. 3.00 kolejnego dnia (niedziela, 6 marca). Bank uprzedza, że prace mogą potrwać dłużej niż w opublikowanym komunikacie.

Przerwa w Banku BPS

O ewentualnych utrudnieniach w funkcjonowaniu systemu bankowości elektronicznej w ten weekend informuje Bank BPS. Prace serwisowe rozpoczną się w piątek (4 marca) o godz. 23.00 i potrwają do godz. 1.00 kolejnego dnia (5 marca).

Prace informatyczne w Banku Pekao

Na stronie internetowej Banku Pekao można znaleźć informację o planowanych na ten weekend pracach. W sobotę (5 marca) od północy do godz. 6.20 nie będzie możliwości zalogowania się do bankowości internetowej banku, aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao. Dodatkowe ograniczenie dotyczy działania kart debetowych, z których nie będzie można korzystać między godz. 3.05 a 3.35.

Czasowa przerwa w Credit Agricole

W nocy z piątku na sobotę (4/5 marca) będą prowadzone prace informatyczne w Credit Agricole. Od godz. 23.00 do godz. 2.00 bankowość internetowa i mobilna będą niedostępne.

Prace nad systemem maklerskim w ING Banku Śląskim

Użytkownicy modułu makler w bankowości internetowej oraz aplikacji ING Makler Mobile nie będą mogli z nich korzystać w sobotę (5 marca) w godz. 8.00-20.00. Bank w tym czasie przeprowadzi prace technologiczno-serwisowe.

Przerwa w PKO BP i Inteligo

Krótka przerwa w dostępie serwisów internetowych i telefonicznych iPKO, iPKO biznes i Inteligo oraz aplikacji iPKO biznes i płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” czy „Płacę z Inteligo” – na te utrudnienia powinni przygotować się klienci PKO Banku Polskiego oraz Inteligo. Trudności pojawią się w niedzielę (6 marca) w godz. 0.00-0.15.

MDe

Źródło:
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki