REKLAMA
PILNE

Weekendowe przerwy techniczne. Prace zapowiedziało wiele banków

2021-10-22 15:26, akt.2021-10-24 08:57
publikacja
2021-10-22 15:26
aktualizacja
2021-10-24 08:57
Weekendowe przerwy techniczne. Prace zapowiedziało wiele banków
Weekendowe przerwy techniczne. Prace zapowiedziało wiele banków
fot. lucadp / / Shutterstock

Bankowość internetowa, aplikacja mobilna, systemy maklerskie czy serwisy z ubezpieczeniami – między innymi nad tymi obszarami będą pracowali w ten weekend informatycy w bankach. Warto sprawdzić, w których dokładnie zaplanowane są przerwy.

Utrudnienia w ten weekend mogą spotkać klientów następujących banków: Bank BPS, Bank Millennium, Bank Pekao, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, neoBank, PKO Bank Polski, Santander Consumer Bank oraz Toyota Bank.

Prace serwisowe w Banku BPS

Przez blisko cały weekend klienci Banku BPS mogą napotkać na utrudnienia w realizacji zleceń oraz w prezentowaniu aktualnych sald na rachunkach. Przyczyną ewentualnych problemów będą prace serwisowe prowadzone od soboty (23 października 2021 r.) od godz. 8.00 do poniedziałku (25 października br.) do godz. 7.00.

Prace w kilku etapach w Banku Pekao

Prace serwisowe na ten weekend zaplanował również Bank Pekao. Zostały one podzielone na kilka obszarów. Każdy z nich ma wyznaczoną inną godzinę, co oznacza różne utrudnienia o różnych porach nadchodzącego weekendu. Jedna z nich miała miejsce w piątkowy poranek i klienci mają ją już za sobą. Pozostałe dwie zostały wyznaczone na:

  • sobotę (23 października br.) od godz. 6.00 do godz. 16.00 kolejnego dnia (niedziela, 24 października) – klienci mogą napotkać na trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao,
  • niedzielę (24 października br.) między godz. 3.00 a godz. 4.00 – w tym czasie nie działała aplikacja PeoPay oraz niedostępne będą transakcje wykonywane kartami Banku Pekao.

Moduł makler w ING Banku Śląskim nie zadziała

W najbliższy weekend ING Bank Śląski wyłączy moduł Makler w bankowości internetowej oraz aplikację ING Makler Mobile na ponad dobę. Prace technologiczno-serwisowe zostały zaplanowane na sobotę (23 października br.) od godz. 6.00 do godz. 10.00 kolejnego dnia (niedziela, 24 października br.)

Przerwa techniczna w mBanku

W przypadku mBanku przerwa techniczna obejmie system eMakler, który nie będzie działał między godz. 9.00 a godz. 20.00 w sobotę (23 października br.).

Przerwa w Toyota Banku

Chwilowe utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, w dostępie do automatycznego serwisu telefonicznego, w autoryzacji transakcji kartowych, zastrzeżeniu karty, zmiany limitów oraz kodu PIN, w dostępnie do usług tzw. szybkich płatności, w dostępie do systemu składania wniosków online – o tym poinformował swoich klientów Toyota Bank na swojej stronie internetowej. Przerwa została zaplanowana na niedzielę (24 października br.) w godz. 7.00 – 19.00.

Wcześniejsze przerwy:

Przerwa techniczna w Banku Millennium

W nocy z piątku na sobotę (22/23 października br.) między godz. 0.00 a godz. 4.00 nie działały: aplikacja mobilna Banku Millennium, system transakcyjny Millenet, usługi TeleMillennium oraz Blik. W tym czasie można było korzystać tylko z tradycyjnych płatności kartami płatniczymi.

Prace techniczne w Getin Noble Banku

W nocy z piątku na sobotę (22/23 października br.) nie była dostępna bankowość internetowa i mobilna w Getin Noble Banku z uwagi na przeprowadzone prace techniczne. Przerwa potrwały od godz. 23.00 (piątek) do godz. 3.30 (sobota).

PKO Bank Polski i Inteligo

PKO BP zapowiada prace, które obejmą również jego internetową markę Inteligo. W sobotę (23 października br.) między godz. 0.00 a godz. 5.00 nie działały zarówno w serwisie internetowym, jak i telefonicznym iPKO oraz aplikacji IKO ubezpieczenia Moje Podróże24, PKO Dom, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance. W przypadku klientów Inteligo informacja na stronie mówi wyłącznie o aplikacji IKO i ubezpieczeniu Moje Podróże24.

Następnego dnia, tj. w niedzielę (24 października br.) między godz. 1.00 a godz. 2.15 nie działała aplikacja IKO, w tym płatności zbliżeniowe telefonem oraz kodem BLIK.

Utrudnienia w neoBanku

Kolejnym bankiem z przerwami jest Wielkopolski Bank Spółdzielczy, który poinformował klientów o planowanej przerwie w godz. 2.00 – 4.00 w niedzielę (24 października br.). W tym czasie mogły pojawić się utrudnienia w obsłudze kart płatniczych oraz bankomatówByły one związane z pracami konserwacyjnymi.

Prace serwisowe w Santander Consumer Banku

W niedzielę (24 października nr.) między godz. 6.00 a godz. 8.30 odbyły się prace serwisowe w Santander Consumer Banku, które obejmą bankowość elektroniczną instytucji.

MDe

Źródło:
Tematy
Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)

Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki