Przełom w branży obuwniczej. System esize.me skanuje stopy i pomaga dobrać idealne buty

2018-10-23 10:29
publikacja
2018-10-23 10:29

Po otwarciu sieci nowatorskich sklepów stacjonarnych eobuwie.pl robi kolejny rewolucyjny krok na polskim rynku obuwniczym. 15 października firma zaprezentowała w galerii Desa Unicum w Warszawie  system esize.me. To innowacyjna usługa, która na podstawie skanu stopy 3D pozwala dobrać odpowiednio dopasowane buty. Z darmowej usługi skorzystać mogą wszyscy. 

Zakupy online stały się w ostatnich latach dla Polaków codziennością. Niestety tylko nieco ponad 10% e-konsumentów zamawia w Internecie obuwie. Większość z nich podkreśla, że główną przeszkodą jest brak możliwości sprawdzenia, czy buty będą dobrze pasowały i czy będą wygodne. Eobuwie.pl, lider sprzedaży obuwia online, rozwiewa te wątpliwości i wprowadza na rynek narzędzie umożliwiające idealne dopasowanie obuwia do stopy.

Prezes i założyciel portalu eobuwie.pl, Marcin Grzymkowski, opowiada o pracach, które pozwoliły wdrożyć ten projekt. - Skanery esize.me to nasz kolejny - po sieci innowacyjnych sklepów stacjonarnych - projekt, który łączy najsilniejsze strony zakupów online i stacjonarnych. Dzięki nieustannemu wsłuchiwaniu się w potrzeby konsumentów i zastosowaniu nowych technologii staramy się kontynuować model biznesowy oparty na efektywnym przenikaniu się dwóch wspomnianych kanałów sprzedaży.

Wdrożona usługa jest darmowa i może z niej skorzystać każdy, kto szuka właściwie dopasowanych butów i ceni sobie komfort ich noszenia. Jest to także idealne rozwiązanie dla rodziców kupujących buty swoim dzieciom. System przewiduje, jak rozwijać się będą stopy rosnących dzieci i poinformuje, kiedy czas na nowe obuwie. esize.me docenią również osoby uprawniające sport, bo to właśnie w ich przypadku odpowiednio dopasowane obuwie nie tylko poprawia komfort, ale także minimalizuje ryzyko kontuzji.

- Wykonaliśmy skany i modele 3D już niemal 40 tys. modeli butów, pochodzących od prawie 500 marek. Obraz zeskanowanych stóp w kilka sekund jest porównywany z obrazem dostępnych modeli obuwia. W rezultacie otrzymujemy rekomendację butów idealnie dopasowanych do naszego kształtu stopy - wyjaśnia M. Grzymkowski.

Innowacyjny system już znalazł uznanie w oczach influencerów, blogerów oraz przedstawicieli świata mody i  branży retail, którzy chętnie przetestowali skanery.

Według zapewnień przedstawicieli firmy, do końca roku skanery esize.me będą dostępne w najpopularniejszych galeriach handlowych, w aż 30 miastach. Ich aktualną listę można znaleźć pod adresem www.esize.me.

Źródło:Materiał partnera
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki