REKLAMA
Dzień domów w Bankier.pl

Przejęcie da się przeżyć. Komentarz do wyników za 1Q Atrem – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

2021-05-14 17:07
publikacja
2021-05-14 17:07

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czterdziestym pierwszym odcinku rozmawiamy o spółce z segmentu automatyki i elekroenergetyki – Atremie po przejęciu jej przez GKI. Omówiono także wyniki Atremu za I kwartał.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym pierwszym odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Przemysława Szmyta, Wiceprezesa Zarządu Atrem S.A. oraz Pawła Próchnickiego, Dyrektora Finansowego Atrem S.A. Podczas rozmowy opowiedziano jak spółka reprezentująca segment automatyki i elektroenergetyki radzi sobie w nowej rzeczywistości, po znalezieniu się 1,5 roku temu w szeregach Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Przedstawiono także komentarz do świeżo opublikowanych wyników Atremu za I kwartał 2021 roku.

Tematy odcinka:
0:00 Przedstawienie gości specjalnych
2:51 Przejęcie da się przeżyć – Atrem teraz
9:52 Wyniki
16:17 Portfel zamówień

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki