Promocyjny kredyt w PBK SA

2001-09-26 08:20
publikacja
2001-09-26 08:20

Promocyjny kredyt w PBK SA

Powszechny Bank Kredytowy SA zaoferował nowy kredyt sezonowy – kredyt z dyskontem „Jesień z PBK”. Dla kredytobiorców czekają dodatkowo nagrody.

Nowy kredyt w PBK jest dostępny od 24 września do 31 grudnia 2001r. Jest to kredyt na dowolny cel konsumpcyjny, udzielany w PLN. Oprocentowanie kredytu "Jesień z PBK" wynosi 8,60% w skali roku. Minimalna kwota kredytu to 1.000 zł, a maksymalna - 10.000 zł. Okres kredytowania to 12 miesięcy. Kredyt "Jesień z PBK" to kredyt gotówkowy lub bezgotówkowy, spłacany w równych comiesięcznych ratach. Odsetki spłacane są jednorazowo w dniu wypłaty kredytu (od całej kwoty kredytu).

W przypadku kredytobiorców posiadających ROR w banku PBK co najmniej od 6-ciu miesięcy - zabezpieczeniem kredytu są wpływy na rachunek wraz z odpowiednim pełnomocnictwem dla banku. Jeżeli kredytobiorca posiada ROR w PBK krócej niż 6 miesięcy, a udzielony kredyt nie przekracza 3.000 zł - zabezpieczenie stanowią wpływy na rachunek z zakładu pracy kredytobiorcy, w którym jest on zatrudniony na podstawie umowy o pracę, wraz z odpowiednim pełnomocnictwem dla banku. Dla pozostałych kredyt przyznawany jest na ogólnie obowiązujących w banku PBK zasadach.

Prowizja za przyznanie kredytu dla posiadaczy ROR w PBK wynosi 2% od kwoty udzielonego kredytu (nie mniej niż 30 zł). Dla pozostałych kredytobiorców - 3,5% (nie mniej niż 30 zł) od kwoty udzielonego kredytu.

Każdy, kto weźmie kredyt "Jesień z PBK" może wygrać jedną z dziesięciu mikrowież Philips MC 70, biorąc udział w konkursie pn. "Jesień z PBK". Kredytobiorcom wręczane będzie zgłoszenie do konkursu w postaci konkursowej karty pocztowej. Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie napisanie tekstu (do 30. wyrazów) dotyczącego przeznaczenia kredytu nt. "Słoneczna jesień z kredytem PBK" i przesłanie karty pocztowej do Biura Marketingu Klienta Detalicznego w Centrali PBK SA

Aleksander Rećko

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki