REKLAMA

Powrót promocji hipotek w ING Banku Śląskim

2021-02-08 12:00
publikacja
2021-02-08 12:00
Powrót promocji hipotek w ING Banku Śląskim
Powrót promocji hipotek w ING Banku Śląskim
fot. Fotokon / / Shutterstock

ING Bank Śląski zaprezentował nową edycję promocji kredytów hipotecznych. W wersji z prowizją kredyt ma teraz niższą marżę i niższą stawkę prowizji. Hipoteka bez prowizji natomiast podrożała w porównaniu ze styczniową akcją promocyjną.

Od 8 lutego w ING Banku Śląskim obowiązuje kolejna edycja promocji kredytów hipotecznych. W ramach „Zimowej wyprzedaży” dostępne są produkty ze zmiennym oprocentowaniem i stałą przez 5 lat stawką.

Kredyty hipoteczne w ING dostępne są dla osób, które wniosą co najmniej 20-procentowy wkład własny. Promocyjny cennik obowiązuje do 14 marca 2021 r. W tym czasie należy złożyć kompletny wniosek o finansowanie.

Kwota kredytu hipotecznego objętego promocją musi mieścić się w przedziale od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Klient powinien także posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o finansowanie rachunek osobisty w banku z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie 2 tys. zł. Dodatkowo co najmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

Klienci banku mają do wyboru kilka wariantów promocji:

  • „Łatwy start” – z marżą 2,19 pp. i zerową prowizją,
  • „Lekka rata” – z marżą 1,95 pp. i prowizją 1,25 proc.

Stawka w wariancie „Łatwy start” jest nieco wyższa niż w poprzedniej edycji akcji promocyjnej – wzrosła o 0,04 pp. Obniżka miała miejsce w drugiej opcji. Stawka prowizji wynosiła poprzednio 1,99 proc., a marża była wyższa o 0,04 pp.

W przypadku kredytów ze stałą stopą procentową przez 5 lat oprocentowanie na 8 lutego wynosi odpowiednio 3,36 proc. w wariancie „Łatwy start” i 3,12 proc. w opcji „Lekka rata”.

MK

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
demeryt_69
Lichwiarze w defensywie - miut!

Powiązane: Mieszkanie na kredyt

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki