Promocja kart kredytowych w Alior Banku

Alior Bank oferuje półroczne obniżenie oprocentowania transakcji bezgotówkowych klientom, którzy przeniosą kartę z dotychczasowego banku. Oferta ważna jest do 31 października 2009 roku.

Oprocentowanie w zależności od salda zadłużenia wyniesie od 8,5% do 10%. To jedna z najatrakcyjniejszych ofert kart kredytowych w Polsce. Po zakończeniu półrocznego okresu promocyjnego transakcje będą rozliczane według oprocentowania standardowego.

Oferta dotyczy wszystkich typów kart kredytowych, które zapewniają:

- wysoki limit kredytowy – nawet do 150 tys. złotych,
- okres bezodsetkowy nawet do 58 dni,
- darmowy pakiet ubezpieczeń,
- możliwość ustalania indywidualnych limitów transakcyjnych, kodu PIN oraz cyklu rozliczeniowego,
- zmniejszenie oprocentowania kredytu wraz ze wzrostem zadłużenia,
- możliwość dokonywania przelewu z rachunku karty jako transakcji bezgotówkowej.

Oferta specjalna skierowana jest dla wszystkich klientów, którzy do 31 października 2009 roku zdecydują się na kartę kredytową Alior Banku rezygnując jednocześnie z karty banku dotychczasowego. Osoby te mogą otrzymać limit w takiej samej wysokości jak w poprzedniej instytucji.

Obecnie w ofercie Alior Banku dostępne są:

- Karty Kredytowe Silver i Gold: posiadacz kart uzyskuje dodatkowo dostęp do usługi CashBack, dzięki której bank zwraca 1% transakcji bezgotówkowych dokonanych w danym cyklu rozliczeniowym.


- Lotnicza Karta Kredytowa (Silver i Gold): płacąc tą kartą klient gromadzi specjalną premię, którą może następnie wykorzystać na zakup biletów lotniczych bądź wycieczek w biurach podróży. Dodatkowo klienci uzyskują pomoc konsultantów przy wyborze dogodnych i tanich połączeń lotniczych. Karta Silver wyposażona jest w nowoczesną technologię MasterCard® PayPass™, umożliwiającą dokonywanie transakcji bezgotówkowych bezstykowo, jedynie przez zbliżenie karty do terminalu. Dodatkowo klienci, którzy w okresie do 15 września dokonają 3 transakcji karta Silver Lotniczą, otrzymają od Alior Banku 100 zł w prezencie.

- Samochodowa Karta Kredytowa: płacąc tą kartą klient może skorzystać z dwóch rodzajów premii – 1,5% na zakup paliwa oraz 1% na zakup polisy w Link4. Dodatkowo posiadacz karty otrzymuje w prezencie 100 złotych po dokonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej. Samochodowa Karta Kredytowa uprawnia również do zniżek na polisy Link4 oraz w salonach sprzedaży Inter Cars.

- Karta Kredytowa Platinum: posiadacz karty uzyskuje dostęp do usługi CashBack w wysokości 1% oraz do zwiększonego limitu kredytowego do kwoty 150 tys. złotych. Wraz z kartą oferowany jest bogaty pakiet ubezpieczeń./ Alior Bank
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne