Promocja Banku Pocztowego SA i konta Giro Składka

Promocja Banku Pocztowego SA i konta Giro Składka

Bank Pocztowy SA zaproponował swoim klientom udział w promocji, w której do wygrania jest 513 nagród. Promocja związana jest z kontem Giro Składka.

Promocja trwa od 7 maja do 4 grudnia 2001 roku. Uczestnikami promocji mogą zostać osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą dokonujące gotówkowych opłat składek ZUS za pośrednictwem urzędów pocztowych, które do sierpnia założą konto Giro Składka w Banku Pocztowym SA i za jego pośrednictwem regulować będą składki w urzędach pocztowych do końca listopada br. oraz do 30 listopada br. dostarczą do Centrali Banku Pocztowego SA kupon z potwierdzeniami dokonanych w okresie od maja do listopada wpłat gotówkowych.

Przy dokonywaniu przez klienta pierwszej wpłaty w okresie promocji pracownik poczty wyda klientowi ulotkę z kuponem promocyjnym. Na kuponie przy okazji pierwszej (promocyjnej) i kolejnych wpłatach pracownik poczty przystawi datownik, będący dowodem dokonania wpłaty w danym urzędzie. Po zakończeniu promocji (czyli dokonaniu ostatniej wpłaty w listopadzie) klient powinien przesłać kupon do Centrali Banku Pocztowego.

Nagrody w promocji to samochód Renault Kangoo, 2 samochody Renault Twingo oraz 510 innych nagród – m.in. komputery, telefony, faksy ze skanerem oraz bony towarowo-pieniężne. Szczegóły promocji Banku Pocztowego SA dostępne są pod numerem infolinii 0-801 100 500.

Aleksander Rećko

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl