REKLAMA

Projekt deklaracji koalicyjnej PO - PSL

2007-11-10 14:02
publikacja
2007-11-10 14:02
Rada Naczelna PSL przyjęła projekt deklaracji koalicyjnej Platformy Obywatelskiej z PSL. IAR dotarła do projektu.

Tytuł deklaracji koalicyjnej to "Razem tworzymy lepszą przyszłość. By żyło sie lepiej. Wszystkim"

W dokumencie strony koalicji zgodnie deklarują, że po powołaniu nowego rządu porzez prezydenta udzielą mu wotum zaufania.

Napisano w nim, że "szczegółowe kierunki, priorytety i działania prac legislacyjnych strony uzgodnią w toku przyjaznego dialogu na gruncie deklarowanych wartości i celów w polityce państwa, zachowując swą różnorodność i autonomię".

Według deklaracji działania wspólnego rządu będą opierać się na pozytywnych wartościach braterstwa, wolności i tolerancji oraz na zasadach wspólnego dobra, solidarności i sprawiedliwości społecznej. Dokument ma dwie strony.
Źródło:IAR
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~pispopo
Ta treść przypomina mi wypowiedzi i deklaracje komunistów i pachołków ZSRR(PZPR), dużo słów , mało treści, słowa tracące w takiej deklaracji na wartości, coraz bardziej zbliżamy sie do PRLu. Narazie trwaja konszachty. tajemne eliminacje przeciwników, ataki na demokratycznie wybraną władzę ( prezydenta), a za chwilę odebranie tej Ta treść przypomina mi wypowiedzi i deklaracje komunistów i pachołków ZSRR(PZPR), dużo słów , mało treści, słowa tracące w takiej deklaracji na wartości, coraz bardziej zbliżamy sie do PRLu. Narazie trwaja konszachty. tajemne eliminacje przeciwników, ataki na demokratycznie wybraną władzę ( prezydenta), a za chwilę odebranie tej wladzy i utrwalanie władzy ludowej z III RP.
~znik
Kaczyńscy żyli historią, a z historii trzeba wyciągać słuszne konsekwencje. Kaczyńscy tego nie rozumieją i toczyli wojny. Wreszcie to się skończyło. Po kaczyńskich może być tylko lepiej, nawet gdyby Lepper byl premierem.
~czeslaw niemy
Synowie stalinowcow,komunistow,sluzby bezpieczenstwa,kapusie.
was nawet na inne haslo nie stac niz slynne komunistycze cytuje...
...,aby polska rosla w sile a ludziom zylo sie dostatniej.., koniec cytatu.~sped
Tusk po roku pozostanie tylko plusk cudu raczej nie bedzie emigrować bedziemy wszędzie ,po dwóch latach powie ze sie nie udało ale to p. premierze będzie bolało ,zatapi go inny z tej platformy a finał bedzie morny - pozdrawiam
~STACH
LUDZISKA JUŻ NIEDŁUGO BĘDĄ ROBIĆ SIĘ CUDA,ALE BĘDZIE FAJNIE-JAK W BAJCE?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki