Problemy z logowaniem do bankowości internetowej Pekao

We wtorek rano klienci Banku Pekao napotkali na utrudnienia w logowaniu do systemów bankowości internetowej Pekao24.pl

Przed godziną 10:00 jeden z naszych czytelników powiadomił nas w zgłoszeniu wysłanym na alert@bankier.pl o problemach z logowaniem do systemu bankowości elektronicznej Pekao24.pl.

Przy próbach logowania strona www.pekao24.pl reagowała w różny sposób - czasami ładowała się powoli, czasami poprawnie, innym razem użytkownikowi wyświetlał się komunikat o jej niedostępności z informacją o błędzie 503 - "HTTP Error 503. The service is unavailable".

Komunikat o problemach z logowaniem do Pekao24.pl
Komunikat o problemach z logowaniem do Pekao24.pl (Pekao)

Chociaż pracownik infolinii w rozmowie ok. godz. 10:00 zaprzeczył, by występował problem na większą skalę, a trudności upatrywał raczej w nadmiernym obciążeniu serwerów po świętach, na stronie logowania pojawił się tymczasowy komunikat o utrudnieniach w dostępie do systemów banku.

"Szanowni Państwo, informujemy, że z przyczyn technicznych mogą wystąpić tymczasowe trudności z zalogowaniem do serwisów Pekao24 i usług maklerskich. Trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu. Przepraszamy za niedogodności" - czytaliśmy w informacji zamieszczonej przez Bank Pekao.

Utrudnienia najwyraźniej były chwilowe - ok. godz. 10:20 strona logowania do Pekao24 ładowała się już bez błędu, zdjęto z niej również komunikat o problemach technicznych.

(Bankier.pl)

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj