REKLAMA
PILNE

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy trafił do szpitala

2009-07-26 16:52
publikacja
2009-07-26 16:52
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy trafił do szpitala po tym, gdy źle się poczuł podczas ćwiczeń fizycznych. Agencja AFP podała, że przyczyną zasłabnięcia mógłby być niewielkie zaburzenia układu nerwowego. Według najnowszych wiadomości, Nicolas Sarkozy odzyskał już przytomność i czuje się dobrze. Przeszedł serię badań układu krążenia i układu oddechowego.

Pałac Elizejski podał w krótkim oświadczeniu, że Nicolas Sarkozy zasłabł podczas uprawiania sportu. Zajął się nim natychmiast jego lekarz  - podało biuro Nicolasa Sarkozyego.

Francuskie media informują natomiast, że prezydent Francji zasłabł w chwili, gdy przebywał w jednej ze swoich rezydencji w Wersalu zwanej Pavillon de la Lanterne. Na chwilę stracił przytomność. Według innych źródeł, obecni na miejscu relacjonują, że Sarkozy w ogóle nie stracił przytomności.

Prezydent został przewieziony helikopterem do szpitala Val de Grâce w Paryżu. Szpital ten został otoczony przez policję i nikt nie może się do niego zbliżyć.

Kilka tygodni temu 54-letni prezydent Francji przeszedł badania serca i układu krążeniowego, które nie wykazały żadnych anomalii.

 
Źródło:IAR
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki