Prezydent Duda: Mój najważniejszy cel to podniesienie poziomu życia Polaków

Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków - mówi w spocie wyborczym opublikowanym w poniedziałek ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda.

Spot składa się z fragmentów wypowiedzi prezydenta, które padły w sobotę w Warszawie na konwencji inaugurującej jego kampanię wyborczą. Widać na nim sceny z konwencji, a także z wizyt krajowych prezydenta i jego spotkań z Polakami.

"Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków" - mówił Andrzej Duda podczas konwekcji; ten fragment jego wypowiedzi znalazł się też w spocie.

W momencie, gdy w spocie padają słowa: "To jest, proszę państwa, wielkie dzieło: budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych" - widać prezydenta ściskającego rękę Arnolda Schwarzeneggera podczas konferencji COP24 w Katowicach w grudniu 2018 r.; widać też Andrzeja Dudę razem z prezydentem USA Donaldem Trumpem podczas wizyty polskiego przywódcy w Białym Domu.

W spocie przywołano też słowa prezydenta, które padły na konwencji: "W Polsce jest wiele podziałów, ale moi kochani, przecież wszyscy stajemy i śpiewany: +Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy+".

Powtórzono też słowa prezydenta z konwencji o tym, że ważne jest dla niego, żeby jego "rodacy mogli spotkać się z prezydentem u siebie, żeby mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich blisko tam, gdzie mieszkają, gdzie żyją".

"Dalej ruszam w trasę. Tak, Dudabus z powrotem wróci na swoje tory. Wasze wsparcie jest mi niezbędne, bo jak doskonale wiecie, nikt nie wygrywa wyborów sam (...). Ale co jest najważniejsze, proszę państwa? Co zawsze musi być dla nas wszystkich najważniejsze? Niech żyje Polska!" - słyszymy w spocie.

autor: Marzena Kozłowska

Źródło: PAP
Ludzie:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
16 0 znawca_wszystkiego

Dokładnie, wczoraj było 90% zielonego, w nocy nastąpił atak ministerstwa propagandy. I oni mają czelność oskarżać rosję o sianie propagandy. Chyba nawet za gebelsa nie było takiej propagandy, hipokryzji i obłudy co za PIS.

! Odpowiedz
26 3 obeznany

Boty i opłacane trolle chyba dzisiaj zaspały. Wszystkie wczorajsze komentarze zminusowane. Przy dzisiejszych prawie same łapki w górę.

! Odpowiedz
31 3 rafa987

Andrzejowi na buźce się przytyło więc poziom życia jak widać rośnie.... ;)

! Odpowiedz
34 7 trybuch

Chce podnieść poziom życia tzw. prawdziwych Polaków oferując im synekury w spółkach skarbu państwa.

! Odpowiedz
43 12 samsonn

tylko glupek moze traktowac tego gostka powaznie

! Odpowiedz
55 20 znawca_wszystkiego

Duda, weź ty już nic nie rób ro k nędzy dla mojego dobra!

! Odpowiedz
57 9 matikos

Ja chce podnieść poziom życia Polaków jeszcze bardziej! Głosujcie na mnie

! Odpowiedz
76 34 boris-vodka

Miejmy nadzieję że już niedługo się pożegnamy z tym panem

! Odpowiedz
50 3 jkl777

Nie ma co sie zegnac, trzeba kopnac w DUDE na POzegnanie...

! Odpowiedz
56 32 jendreka

Co za piękne selfi. Jedna kadencja wystarczyła, żeby się spas jak każdy poprzednik.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil