Premier: nie będzie wcześniejszych wyborów

Nie będzie wcześniejszych wyborów - deklaruje premier Donald Tusk. Szef rządu podkreślił, że nie rozmawiał o tym z szefem SLD Leszkiem Millerem.

Premier Tusk dodał, że wcześniejszych wyborów nie będzie "dopóki to będzie od niego zależało". A jeszcze przez jakiś czas będzie - dodał premier. Dodał, że kilkakrotnie spotykał się z Leszkiem Millerem - na przykład w Sejmie - ale nigdy po to, by rozmawiać o współrządzeniu.

Na temat wcześniejszych wyborów spekulowały niektóre media. Platformie miałoby na nich zależeć, aby utrzymać władzę, tworząc po wyborach koalicję z SLD. Miałaby to być odpowiedź na słabnące sondaże PO.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/to/K.P.

Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~lot

Jak donald moze zgodzic sie wczesniejsze wybory w sytuacji jako ojciec narodu z wolodia ustalili pare godzin PO katastrofie smolenskiej co bylo przyczyna katastrofy, Wiec musi ,ma obowiazek stac na strazy wraz z wolodia by tej inowacji jakiej swiat jeszcze nie widzial nikt nie podwazyl, Ryzyk fizyk,a jak spasc to z wysokiego konia i byc wiecznie zywy jak Brutus,

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Dim

Dziennikarstwo stara się wytworzyć stan klęski i kryzysu politycznego. Na czyje zlecenie ?

Jeśli ktoś już wszystko utargował z tym rządem co mógł to pozostawanie przy tym rządzie bije w jego, ich interesy. Przydała by się zmiana na nowych z którymi można by potargować trochę więcej. Ale rząd jest stabilny i ma poparcie ludzi którzy szukają stabilności. Nie chcą stymulowanych z zewnątrz arabskich wiosennych rewolucji i ucieczki do większej "wolności" i biedy.

Jeśli nie możemy się bogacić to przynajmniej nie chcemy biednieć a w ostateczności jak biednieć to wolniej niż państwa które by chciały na odwrót.

Znana jest przecież doktryna Kontrolowanego Rozpadu. Zaczyna się od sparaliżowania legislatury i działań rządu. Przecież to znamy i wiemy jaki może być najgorszy scenariusz. Państwo wasalne lub gorszy wariant wymazanie z mapy społeczności stanowiących o sobie.

Pokaż cały komentarz !
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil