REKLAMA

Premier: Zniesienie zakazu handlu w niedzielę na razie nie jest brane pod uwagę

2020-10-27 09:44
publikacja
2020-10-27 09:44
fot. hxdbzxy / Shutterstock

Rząd nie bierze na razie pod uwagę zniesienia zakazu handlu w niedziele - powiedział we wtorek na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Senat podjął uchwałę w poniedziałek uchwałę ws. wniesienia do Sejmu projektu ustawy zakładającego zniesienie zakazu handlu w niedziele w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii oraz w okresie do 90. dnia następującego po odwołaniu tego ze stanów, który obowiązywał jako ostatni.

Premier pytany we wtorek na konferencji prasowej, czy brane jest pod uwagę zniesienie na jakiś czas zakazu handlu w niedziele, odparł: "Nie, na razie nie jest brane pod uwagę takie rozwiązanie".

Autorka: Sylwia Dąbkowska-Pożyczka

Źródło:PAP
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (32)

dodaj komentarz
antek10
Suweren ma odczuć na własnej dudzie swoj wybór. Brawo Pisiorki.
specjalnie_zarejestrowany2
Morawiecki twardo broni interesów kościoła, ciekawe ile działek wyłudził poza tymi ujawnionymi?
jasiek2017
Premier Polski jako ekonomiczny analfabeta na usługach Kaczyńskiego i kleru nie potrafi podejmować samodzielnych decyzji.
Mam nadzieję, że głosujący na PiS będą żreć tynk ze ścian.
jpelerj
kupionych na 30-letni kredyt. Teraz rozumiem, dlaczego tak naganiasz do kupna na górce. Sądzisz że przeciętni sympatycy PIS na to pójdą i będą żreć tynk.
artureg
Tłumaczę słowa premiera: "Robimy wszystko żebyście zbankrutowali, więc tego nie możemy dla was zrobić". Za chwile nam powie, że kolejne grupy przedsiębiorców pozbawi rozporządzeniem ich konstytucyjnych praw do zarobkowania.
marxs
"Małe kroki zmienią Rzeczpospolitą: 1. Chodzisz do kościoła? Jak tak to zacznij chodzić do Ewangelickiego, Ewangelicko-Augsburskiego itp. 2. Posyłasz dziecko na religię - przestań 3. Masz rachunek w PKO, PEKAO itp - zmień na niePiSowski Bank 4. Ubezpieczasz się w PZU - zmień 5. Tankujesz na Orlenie - przestań 6."Małe kroki zmienią Rzeczpospolitą: 1. Chodzisz do kościoła? Jak tak to zacznij chodzić do Ewangelickiego, Ewangelicko-Augsburskiego itp. 2. Posyłasz dziecko na religię - przestań 3. Masz rachunek w PKO, PEKAO itp - zmień na niePiSowski Bank 4. Ubezpieczasz się w PZU - zmień 5. Tankujesz na Orlenie - przestań 6. Świadomie kupuj - jeśli możesz kupić coś używanego - kup. Jeśli możesz kupić coś co nie przyniesie zysku spółce PIS - kup. Jeśli możesz odłożyć zakup - odłóż 7. Dotuj media opozycyjne. 8. Masz znajomych PiSowców - zawieś kontakty. 9. Masz PPK - zrezygnuj. Pi$iorstwo trzeba zagłodzić. KK niech poczuje ilu nas jest"-z forum interia.pl

rysiek58
jedynie kogo zagłodzisz tymi działaniami to Polaków.
pafcio24
Nie korzystaj z poczty polskiej i alior banku:)
po_co
Gdzie się podziały głosy obrońców sprzedawców jak i ich samych.
Jeszcze niedawno wszyscy krzyczeli jaki to zamach na ludzką godność aby ludzie zmuszani byli do pracy w niedzielę - dzisiaj cisza.

Powiązane: Zakaz handlu w niedziele

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki