Premier Kopacz deklaruje jak najlepszą współpracę z Andrzejem Dudą

Premier Ewa Kopacz zadeklarowała w niedzielę wieczorem, że współpraca między jej rządem a Andrzejem Dudą, który według sondażowych wyników wygrał II turę wyborów prezydenckich, będzie jak najlepsza. "By ostatnie miesiące tej kadencji były jak najbardziej owocne" - dodała.

"Chciałam pogratulować zwycięstwa Andrzejowi Dudzie. To dobry wynik. A jako szef rządu zagwarantować, że współpraca między rządem a nowo wybranym prezydentem, jeśli potwierdzą się sondażowe wyniki, będzie jak najlepsza" - zadeklarowała premier Kopacz w rozmowie z dziennikarzami podczas niedzielnego wieczoru wyborczego Bronisława Komorowskiego.

"Rząd i prezydent służą temu samemu pracodawcy - narodowi" - dodała. Jak powiedziała, gwarantuje, że rząd "będzie bardzo dobrze współpracować z prezydentem" i "czynił wszystko, by ostatnie miesiące tej kadencji były jak najbardziej owocne".

Kopacz wyraziła też nadzieję, że współpraca rządu i Andrzeja Dudy, który według sondażowych wyników wygrał II turę wyborów prezydenckich będzie dobrym sygnałem ze strony PO, że ugrupowanie to chce przede wszystkim dobra tych, którzy w demokratycznych wyborach zdecydowali tak, jak zdecydowali.

"Wszystko, co wydarzyło się podczas ostatnich miesięcy pokazuje, że nie można uprawiać polityki nie będąc każdego dnia i w każdej minucie razem z Polakami" - oceniła premier. Przez czas do jesiennych wyborów parlamentarnych - zdaniem szefowej rządu - PO będzie pokazywać się jako partia, która nie straciła kontaktu z obywatelami. (PAP)

ajg/ mkr/ eaw/ pro/ dan/

Źródło: PAP Biznes

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 6 ~piter

A przed wyborami prezydenckimi mówiła, że tylko z Bronkiem, a Duda doprowadzi do katastrofy.czyli chce nagle w tym uczestniczyć.nagle ją olsnilo...Ale dno.

! Odpowiedz
1 4 ~asd

lepiej niech sie pakuje sprzedajna suka

! Odpowiedz
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,9% I 2018
PKB rdr 5,1% IV kw. 2017
Stopa bezrobocia 6,6% X 2017
Przeciętne wynagrodzenie 4 973,7 zł XII 2017
Produkcja przemysłowa rdr 8,6% I 2018

Znajdź profil

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl

Czy otrzymałeś już PIT‑11 od swojego pracodawcy?

Bardzo dziękujemy za udział w naszej ankiecie!
Polecamy nasz program e‑pity 2017. Rozlicz PIT‑a kompleksowo i bezpiecznie w kilka minut! Pobierz Program

lub uruchom online

Bardzo dziękujemy za udział w naszej ankiecie!
W naszym programie e‑pity 2017 możesz bezpiecznie rozliczyć wszystkie dostępne deklaracje. Pobierz Program

lub uruchom online