REKLAMA

Premie za szczepionki dla pracowników marketów w Niemczech i Stanach Zjednoczonych

2021-04-16 12:00
publikacja
2021-04-16 12:00
fot. WOLFGANG RATTAY / FORUM

Sieć dyskontów Edeka Nord będzie przyznawać premie pracownikom, którzy się zaszczepią. Dodatek do pensji będzie w formie bonu zakupowego. 

Jak podaje Wirtualna Polska, niemiecka sieć dyskontów Edeka Nord jako pierwsza w Niemczech będzie premiować szczepienia wśród pracowników. Grupa Edeka Nord zrzesza 670 supermarketów na terenie kraju. 

Premia wynosi 50 euro i będzie ona realizowana w postaci bonów zakupowych. W Niemczech dodatek dotyczy osób, które znalazły się w drugiej grupie uprawnionych do szczepień, czyli przewlekle chorych. 

Z kolei serwis Supermarketnews.com informuje, że Lidl w stanach Zjednoczonych wypłaca zaszczepionym pracownikom po 200 dol. premii do wynagrodzenia. Sieć podała, że dodatek pomoże zrekompensować koszty pracowników związane z otrzymaniem szczepionki na koronawirusa w tym koszty podróży i opieki nad dziećmi. 

WS

Źródło:
Tematy
Otwórz iKonto Biznes w Alior Banku, spełnij warunki promocji i zgarnij 300 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.

Otwórz iKonto Biznes w Alior Banku, spełnij warunki promocji i zgarnij 300 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
karbinadel
A w Polsce do szczepień najbardziej skutecznie zachęca 1000 zmarłych dziennie

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki