Prawo, dotacje UE, finanse - darmowe porady specjalistów

Święto Kobiet Biznesu to inicjatywa portalu Bankier.pl, który zaprosił do współpracy wielu znakomitych partnerów. Dzisiejszy dzień zdominują dyżury ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania wszystkich przedsiębiorczych Pań.

Do dyspozycji stawiamy:

  • dyżur prawny

Prowadzą go prawnicy z Kancelarii Prawnej Łatała i Wspólnicy. Odpowiedzą oni na pytania związane z prawem pracy, podatkami oraz prawem spółek (w tym np. szeroko pojęte umowy handlowe)

Wszystkie Panie, które potrzebują porady z wyżej wymienionych dziedzin prawa mogą wysłać e-maila na adres a.kubieniec@latala.com.pl. Po zapoznaniu się z problemem, prawnicy będą oddzwaniać do zainteresowanych.

  • dyżur specjalistów ds. funduszy unijnych

Swoją wiedzą służą również eksperci z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego. Sonia Leszkowicz-Baczyńska, Aldona Janicka, Milena Jankowska, oraz Ksenia Kosiak - Konsultantki ds. funduszy unijnych odpowiedzą na pytania związane z działaniami i konkursami, które dają możliwość pozyskania dotacji unijnych na założenie/rozwój własnej firmy.

Na pytania czekają pod numerem telefonu (61) 830 33 10

8 marca: Święto Kobiet Biznesu

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2010.

Zgłoś się do konkursu!

  • dyżur ekspertów ds. finansów

Do dyspozycji będą również eksperci Bankier.pl. Nasi analitycy - Hanna Braun oraz Wojciech Boczoń – odpowiedzą na pytania związane z szeroko pojętą bankowością. Doradzą, jak wybrać najkorzystniejszą lokatę, zmienić zapisy w umowach o  kredycie, jak poradzić sobie ze spłatą kredytu.

Zapraszamy do wysyłania e-maili na adres h.braun@bankier.pl

  • dyżur specjalistów ds. kreowania wizerunku firmy

E-maliowy dyżur mają także eksperci z ITBC Communication, którzy udzielają odpowiedzi na pytania: jak kreować wizerunek firmy? Po co mi komunikacja, jak budować markę firmy poprzez pozycjonowanie ekspertów, public relations vs reklama, a może i jedno i drugie, samodzielna komunikacja czy wsparcie z zewnątrz?

Dyżurują:
Beata Lewandowska Account Director  Beata_Lewandowska@itbc.pl 
Marta Buler-Kozłowska Account Executive Marta_Buler@itbc.pl

Wszystkie wymienione dyżury już dziś: 8. marca w godzinach 10.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy naszych ekspertów!

Barbara Sielicka

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne