REKLAMA
WAŻNE

Pracownik firmy wysyłkowej w rękawiczkach wyniósł biżuterię i zegarki za 67 tys. zł

2019-10-24 12:33
publikacja
2019-10-24 12:33
YAY Foto

Policjanci z Tuszyna (łódzkie) zatrzymali mężczyznę podejrzanego o okradanie firmy wysyłkowej, w której był zatrudniony. Biżuterię i zegarki 35-latek miał ukrywać w rękawiczkach roboczych. W ten sposób z magazynu wyniósł przedmioty warte blisko 67 tys. zł.

Jak poinformowała PAP sierż. Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji w powiecie łódzkim wschodnim, jej koledzy z komisariatu w Tuszynie, monitorując środowisko przestępcze, zorientowali się, że znany im z wcześniejszych kolizji z prawem 35-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego może okradać firmę wysyłkową, w której jest zatrudniony.

W środę policjanci odwiedzili 35-latka w domu. Podczas przeszukania znaleźli u niego biżuterię i zegarki znanych światowych marek, skradzione z firmy wysyłkowej zlokalizowanej na terenie powiatu łódzkiego wschodniego. Jak ustalono, mężczyzna kradł towar z magazynu od około dwóch miesięcy.

Wykorzystywał do tego celu rękawiczki robocze, w których wynosił swoją zdobycz. "W ten sposób ukradł biżuterię i zegarki o łącznej wartości blisko 67 tys. złotych" - zaznaczyła Kotynia.

Mężczyzna został zatrzymany. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu kilkunastu zarzutów kradzieży. Za kradzież 35-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (PAP)

autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
staryznajomy
Nie wiem po co on to trzymał w domu ? Inteligent gang Olsena madrzejszy haha

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki