REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Pracownicy Tesco dostaną podwyżki

2012-07-02 15:40
publikacja
2012-07-02 15:40
Co najmniej 1877 zł miesięcznej pensji, podwyżki dla 80% załogi i bogatszy pakiet świadczeń dodatkowych. Sieć Tesco przekazała pracownikom sklepów szczegóły planu wynagrodzeń na rok 2012.

Podwyżki pensji w wysokości 3-4 procent dotyczyć będą pracowników sklepów na stanowiskach niekierowniczych. Oznacza to, iż ok. 80% pracowników firmy począwszy od listopada otrzyma wyższe wynagrodzenia. Po podwyżkach, każdy z pracowników Tesco o przynajmniej rocznym stażu zarabiać będzie nie mniej niż 1877 złotych brutto na pełny etat.

wynagrodzenie»Interwencja Bankier.pl: szef nie wypłaca mi całego wynagrodzenia
Firma poszerzy pakiet świadczeń dodatkowych. Pracownicy sklepów zostaną objęci programem darmowych badań diagnostycznych, a przed rozpoczęciem roku szkolnego otrzymają bony na zakup wyprawki szkolnej dla swoich dzieci. Pracownicy będą również mogli dołączyć do specjalnego programu dla klientów, objętych stałą zniżką na zakupy w Tesco.

„Corocznie, konsekwentnie inwestujemy w płace i dodatkowe świadczenia. Kilka lat temu obiecaliśmy to pracownikom i co roku dotrzymujemy słowa” – mówi Elżbieta Gołąb, dyrektor personalna Tesco Polska. „Pensje rosną i nie zmienia się jedno. Zawsze zatrudnialiśmy i będziemy zatrudniać na podstawie umów o pracę, co niestety w polskim handlu nie jest jeszcze standardem”. Wszyscy pracownicy firmy Tesco Polska zatrudnieni są na podstawie umów o pracę, a każda druga umowa jest już kontraktem na czas nieokreślony.

Tesco Polska jest jednym z największych pracodawców w kraju. Firma zatrudnia ok. 28 tys. pracowników, zaś 70% załogi pracuje w Tesco powyżej 3 lat. Wraz ze stałym rozwojem sieci sklepów powstają nowe miejsca pracy – Tesco szacuje, iż w tym roku zatrudnienie w nowych sklepach i usługach firmy znajdzie ok. 1700 osób.

/ tesco.pl
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~zenujace
Elżbieta Gołąb, kobieta o gołembim sercu hahaha PRZECIEZ TO JEST ZENUJACE!!!
to moze niech poda jakie stawki są w tesco zagranica i jakie tam maja pakiety!!!
Sklepy w tesco nadodatek wygladaja jak hala przemysłowa zwykły barak i zwykłe regały z kontowników!!A ceny i tak maja tak wysokie ze jedne z najwyzszych na
Elżbieta Gołąb, kobieta o gołembim sercu hahaha PRZECIEZ TO JEST ZENUJACE!!!
to moze niech poda jakie stawki są w tesco zagranica i jakie tam maja pakiety!!!
Sklepy w tesco nadodatek wygladaja jak hala przemysłowa zwykły barak i zwykłe regały z kontowników!!A ceny i tak maja tak wysokie ze jedne z najwyzszych na rynków wporównaniu do innych marketów!!Przypomnijmy jak sie reklamowali z porównaniami cen i dostali kary wysokie za oszustwa!!
Tesco z tymi podwyzkami to bysie juz nie ośmieszali

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki