Pracownicy Amber Gold zbierają cięgi za Marcina Plichtę

Klienci, którzy liczyli na zyski z ekstra inwestycji w złoto, często nie pamiętają o tym, że pracownicy punktów obsługi AG to zwykli szeregowi pracownicy, którzy nie mają pojęcia i wpływu na decyzje podejmowane przez zarząd firmy. Sami są poszkodowani, bo stracili pracę i źródło dochodu.

Obecnie kilkuset pracowników AG zastanawia się, co dalej? Czy mają przychodzić do pracy, czy dostaną wynagrodzenia, czy ich delegacje, szkolenia i inne wydatki zostaną w jakikolwiek sposób rozliczone? Nie interesują ich pieniądze klientów, bo sami czują się oszukani. Niestety dla nich, stanowią oni mięso armatnie – pierwszą linię frontu na linii AG i poszkodowany klient.

„Gdzie jest moje 250 tysięcy złotych?”; „wysadzę was w powietrze”; „oddawajcie moje pieniądze”. Nie ma sensu wyżywać się na ludziach, którzy nie mają żadnego wpływu na decyzje zarządu. Większość z nich nigdy nie wnikała w to, czy firma w której pracują jest oszustem czy nie. Zwykle młodych ludzi interesuje tylko fakt, że mają pracę. Takie są realia rynku pracy, że większość nie zastanawia się na etyką miejsca pracy, a tylko nad tym, by przyszła pensja i można było przeżyć miesiąc.

Ciąg dalszy tekstu na blogu Łukasza Piechowiaka. Zapraszamy!

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~michal

przedstawiam ofertę numerów ksiąg wieczystych: ambergold.parabanki.info/viewtopic.php?f=9&t=443

! Odpowiedz
0 0 ~ada

w takich firmach pracownicy doskonale wiedzą co jest grane, ale mają to w ** Zależy im tylko na pensji i w nosie, że oszukują w żywe oczy własnych rodaków. Oby Bóg im odpłacił. Kara przyjdzie w swoim czasie od losu.

! Odpowiedz
0 0 ~Egon

Zbierają cięgi i słusznie - nie ma powodów, by kreować ich na niewiniątka. Są wspólnikami w oszukańczym, trwającym od paru lat procederze. Nie byłyby możliwe pozyskanie tylu naiwnych "inwestorów", gdyby nie sfora dyspozycyjnych, cynicznych i elokwentnych łgarzy, występujących w roli tzw. "doradców" lub "konsultantów". Nikt ani nic mnie nie przekona, że nie mieli o niczym pojęcia. Powinni siedzieć na ławie oskarżonych (a później za kratami) razem ze swoim idolem Plichtą vel Stefańskim

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~logik

Jak można w 2012 uwierzyć w taki kit. Czym się różni ten przektęt od "Bezpiecznej Kasy Grobelnego? Tym, że po ponad 20 latach rynkowej godpodarki, każdy z IQ od 70 wzwyż powinien się nauczyć, że nie ma zysku bez ryzyka, a super zysk, to super duże ryzyko.

Jak zarabiali 15% to było OK? I wtedy nie pytali gdzie jest Tusk? Nie jest sprawą premiera, prezydenta itp komu pożyczma moje uczciwie zarobione i opodatkowane pieniądze. Jak chcę pożyczać oszustowi to moja sprawa.

I jeszcze jedno. To nie byli klienci (bo co oni kupowali?) No chyba żę marzenia. To byli pożyczkodawcy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~expolzmoney

Zgadzam się z przedmówcą.
Jak jest ok to jest dobrze, a jak ludziska wtopią kase to juz winnych szukają.
Ludzie!!!! przecież to było do przewidzenia, w 2010 sam chciałem wejść w te lokaty, wystarczyło poszperać po sieci i prześwietlić zarząd( Plichte) i sprawa sama się rozwiązała, po kilku starych artykułach o Multi Kasie :), nawet założyłem się ze znajomym że AG do 2013 się zwinie - hehe wygrałem.
Jak raz przekręcił ludzi to teraz poszedł na szeroką wode, a jak sprawa ucichnie znów się pojawi coś nowego..... moze z innym już nazwiskiem.
Polska to raj dla przekrętów i naiwnych nie brakuje, wystarczy poszczuć 15-20% palnąć na reklamie 100% ochrony kapitału i widać co się dzieje. Nawet nikt w alertach KNF nie patrzył, tylko kase pompował do AG.
Prawda jest taka że o swoich pieniądzach można już zapomnieć, samo potwierdzenie to podejrzane transfery między firmami AG, a co jeszcze wyjdzie po drodze to zobaczymy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 (usunięty) odpowiada ~expolzmoney

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 ~BEZ WSPÓŁCZUCIA

NO NIE WIEŻĘ, JAK MOŻNA TAKIE OSZCZERSTWA PISAĆ... :/ BANKIER SCHODZI NA PSY
LUDZIE KTÓRZY TAM PRACOWALI SĄ UCZCIWI... :/ WCISKAJĄ KLIENTOM KITY, OKŁAMUJĄ, ZATAJAJĄ PRAWDĘ, TO CO NAJWAŻNIEJSZE UKRYWAJĄ, I ONI SĄ BIEDNI, POKRZYWDZENI, OSZUKANI? BARDZO DOBRZE, PRACOWAŁEM JUŻ U TAKIEGO JEDNEGO OSZUSTA CO TO MA FIRMĘ KRAWIECKĄ I NOWOCZESNY SYSTEM INFORMATYCZNY NA KTÓRYM PRACOWAŁEM TO WIEM JAK KOMBINOWAŁ Z MANKAMI :/ QUR ŻE TEŻ GO NIE WSADZILI ... NIC TAM SIĘ NIE ZGADZAŁO...

AŻ MUSIAŁEM ZREZYGNOWAĆ BO NIE BYŁEM W STANIE TEGO DALEJ CIĄGNĄĆ... PO PROSTU MORALNIE NIE WYTRZYMAŁEM,,,,

NIE MÓWCIE MI ŻE CI LUDZIE SĄ BIEDNI I IM WSPÓŁCZUJECIE BO CZYM JEST KTOŚ "ŚWIADOMIE PISZĘ KTOŚ A NIE CZŁOWIEK BO DLA MNIE TO NIE LUDZIE TYLKO ZWIERZEĘTA", KTO ŚWIADOMIE, Z PREMEDYTACJĄ WCISKA KLIENTOWI KIT!!!! DOBRY HANDLOWIEC TO TAKI KTÓRY SPRZEDA (NIEKONIECZNIE DUŻO) PRODUKT TAK BY KLIENT MIAŁ PEŁNĄ 100% SWIADOMOŚĆ TEGO CO KUPUJE...

NIE WCISKASZ SAMOCHODU SALONOWEGO KTÓRY JEST WADLIWY FABRYCZNIE CHYBA ŻE KLIENT SIĘ O TYM DOWIE I KUPI I BĘDZIE ŚWIADOMY...


JEDNYM SŁOWEM
TYCH PRACOWNIKÓW ZWIERZĄT POWINNO SIĘ TAK SAMO KARAĆ JAK I WŁAŚCICIELA BO ONI MUSIELI WIEDZIEĆ CO SPRZEDAJĄ BO INACZEJ NIE BYLI BY W STANIE TEGO ROBIĆ!!!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~pyzdra

Masz rację, zresztą podobnie zachowuje się zdecydowana większość pracowników banków. Spróbujcie pójść do któregokolwiek z banków i zgłoście chęć zainwestowania np. 100 tys. Bez mrugnięcia okiem zaproponują wam najbardziej ryzykowne fundusze akcyjne bo od tego maja najwyższe bonusy. A gdy stracicie to potem ten sam pracownik powie wam, że to była wasza decyzja. Hipokryci, ale tego ich uczą i tego od nich wymagaja jeszcze więksi hipokryci - ich szefowie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~JA

TO JAK Z UBEZPIECZENIAMI :) POSZEDŁEM DO PZU I MNIE MIZIOL CHCIAŁ NAKRĘCIĆ NA POLISĘ NA ZYCIE :d:d: A PYTAŁEM O UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE :d

POSZEDŁEM DO ALLIANZ I DOSTAŁEM BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM :)
NAWET NIE WSPOMNIELI O CZYMŚ INNYM I DODATKOWYM... WIDAĆ JAK NIEKTÓRZY HANDLOWCY SĄ PAZERNI A NIEKTÓRZY MAJĄ KLASĘ

JAK SIĘ UBEZPIECZAĆ TO TYLKO W ALLIANZ

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Rudolf

Dlaczego jeszcze nie zamknięto całego zarządu AB.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne