Postaw pierwszy krok w świecie innowacji [quiz]

2022-02-23 09:51
publikacja
2022-02-23 09:51
Postaw pierwszy krok w świecie innowacji [quiz]
Postaw pierwszy krok w świecie innowacji [quiz]
/ Unsplash

Studio fotograficzne i filmowe, Yerba Mama, manufaktura Mydlarnia Inspiracja, producent statków Drew Nauta, wytwórca interaktywnych misiów mówiących głosem mamy Feel Bear – co łączy te z pozoru skrajnie różne biznesy? Wszystkie skorzystały z bezpłatnej pomocy Innovation Coach, by wdrożyć innowacje w swojej firmie. 

Innovation Coach to bezpłatny program Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Centrum Projektów Badawczych Unii Europejskiej skierowany do przedsiębiorców, którzy chcieliby prowadzić prace badawczo-rozwojowe, ale nie wiedzą, jak ten proces rozpocząć i nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działania B+R+I. Innymi słowy, dla tych, którzy nie odnajdują się w Funduszach Europejskich, a mają pomysł na nowe zastosowanie już istniejącego rozwiązania lub jego ulepszenie, albo też na wypełnienie niszy w danej branży.

Program oferuje wsparcie dla przedsiębiorców obejmujące serię dedykowanych warsztatów, dni informacyjne, konferencje gwarantujące dostęp do praktycznej wiedzy, ale przede wszystkim indywidualną usługę szytą na miarę każdego uczestnika, tzw. coaching innowacji. Współpracując z jednym ze 180 wykwalifikowanych ekspertów w danej branży, przedsiębiorca poznaje aktualne trendy rynkowe, możliwe bariery i ryzyka oraz potencjał swojej firmy. Przede wszystkim jednak wraz z coachem tworzy pomysł na innowację i ustala praktyczny plan jej wdrożenia. Z tej bezpłatnej usługi skorzystało dotąd 616 firm.

fot. Materiał Partnera / 

Chcesz poznać szczegóły Innovation Coach? Znajdziesz je TUTAJ

Sprawdź też swoją wiedzę o możliwościach rozwoju innowacyjności w przedsiębiorstwach i rozwiąż nasz quiz!

Źródło:
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki