Polskie Forum Rodziny za odwołaniem wiceminister pracy

Co robi wiceminister pracy Joanna Kluzik-Rostkowska zajmująca się polityką prorodzinną w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w kierunku pomocy polskim rodzinom? - pyta "Nasz Dziennik". I zaraz odpowiada: niewiele. Gazeta wskazuje, że do dziś nie powstał głośno zapowiadany program wsparcia rodziny. Zamiast tego, dodaje, mamy do czynienia z kolejnymi kompromitującymi wypowiedziami wiceminister.

"Nasz Dziennik" twierdzi, że Kluzik-Rostkowska bez zahamowań głosi poglądy liberalne, a nawet zbliżone do feministycznych. Gazeta zastanawia się, dlaczego tak długo tolerowany jest rozdźwięk między poczynaniami Kluzik-Rostkowskiej a programem Prawa i Sprawiedliwości.

Dziennik podkreśla, że wiele rodzin jest oburzonych działalnością wiceminister, a Polskie Forum Rodziny przygotowało pismo do premiera z prośbą o rozważenie możliwości jej odwołania.

Tymczasem sama Kluzik-Rostkowska nie ma sobie nic do zarzucenia i dziwi się żądaniom jej dymisji. Co więcej, inicjatywy PFR się nie boi, bo ma - jak sama twierdzi - duże poparcie ze strony obu braci Kaczyńskich.

Więcej o inicjatywie Polskiego Forum Rodziny i wiceminister Kluzik-Rostkowskiej - w "Naszym Dzienniku".

"Nasz Dziennik"/kk/dabr
Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,9% VII 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 057,82 zł V 2019
Produkcja przemysłowa rdr -2,7% VI 2019

Znajdź profil