WAŻNE

Polskie Forum Rodziny za odwołaniem wiceminister pracy

2006-12-05 07:22
publikacja
2006-12-05 07:22
Co robi wiceminister pracy Joanna Kluzik-Rostkowska zajmująca się polityką prorodzinną w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w kierunku pomocy polskim rodzinom? - pyta "Nasz Dziennik". I zaraz odpowiada: niewiele. Gazeta wskazuje, że do dziś nie powstał głośno zapowiadany program wsparcia rodziny. Zamiast tego, dodaje, mamy do czynienia z kolejnymi kompromitującymi wypowiedziami wiceminister.

"Nasz Dziennik" twierdzi, że Kluzik-Rostkowska bez zahamowań głosi poglądy liberalne, a nawet zbliżone do feministycznych. Gazeta zastanawia się, dlaczego tak długo tolerowany jest rozdźwięk między poczynaniami Kluzik-Rostkowskiej a programem Prawa i Sprawiedliwości.

Dziennik podkreśla, że wiele rodzin jest oburzonych działalnością wiceminister, a Polskie Forum Rodziny przygotowało pismo do premiera z prośbą o rozważenie możliwości jej odwołania.

Tymczasem sama Kluzik-Rostkowska nie ma sobie nic do zarzucenia i dziwi się żądaniom jej dymisji. Co więcej, inicjatywy PFR się nie boi, bo ma - jak sama twierdzi - duże poparcie ze strony obu braci Kaczyńskich.

Więcej o inicjatywie Polskiego Forum Rodziny i wiceminister Kluzik-Rostkowskiej - w "Naszym Dzienniku".

"Nasz Dziennik"/kk/dabr
Źródło:IAR
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki