Polska sieć spaghetterii otworzy swój lokal w Dubaju

Polska sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad otworzy swój lokal na Palmie, słynnej wyspie w kształcie palmy w Dubaju - poinformowała PAP firma. Będzie to drugi lokal firmy poza granicami kraju.

(YAY Foto)

Sieć Makarun ma ponad 20 lokali w całym kraju, jeden także w Hamburgu w Niemczech.

Jak poinformował w przesłanym w środę PAP komunikacie współwłaściciel firmy Przemysław Tymczyszyn, umowa na utworzenie spaghetterii w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) została podpisana pod koniec grudnia. Firma liczy, że lokal zostanie otwarty w drugim kwartale tego roku.

Restauracja w Dubaju będzie największym punktem firmy; powstanie w nowym pasażu handlowo-gastronomicznym wybudowanym na sztucznej wyspie o kształcie palmy, gdzie mieszczą się hotele, centra rekreacyjne i handlowe.

Tymczyszyn poinformował też, że jego firma jest w trakcie negocjacji "masterfranczyzy z naszymi partnerami z Dubaju, która ma dotyczyć wyłączności na naszą markę na obszar całych Emiratów Arabskich i zakłada powstanie w tym kraju kolejnych restauracji".

Sieć chce się nadal rozwijać - jak podaje - prowadzi rozmowy z inwestorami w Czechach, Rumunii, Wielkiej Brytanii i na Bliskim Wschodzie.(PAP)

autorka: Sylwia Wieczeryńska

swi/ rof/

Źródło: PAP
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 8 raf2004

Powinni sprzedawać tam spaghetti z wieprzowiną :-)))

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 4 prs

Wydaje mi sie, ze u Arabow trzeba miec miejscowego wspolnika w biznesie, ze nie wpuszczaja (w wolny sposob) na swoj rynek kazdego kto chce robic u nich biznes...

! Odpowiedz
0 4 jes

Dokładnie, kogoś od nich z "rodziny". Taka ich franczyza.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne