REKLAMA

Politycy żwawo machają miotłami. Nowych szefów ma mieć połowa spółek z WIG20

2015-12-30 03:45
publikacja
2015-12-30 03:45

Tegoroczne roszady kadrowe zdominowała zmiana władzy.

/ fot. REUTERS/Denis Balibouse / FORUM

Głębokie zmiany na szczytach narodowych czempionów nie oznaczają, że prywatny biznes pogrążył się w personalnym marazmie. Jakże ubogo wyglądała kadrowa karuzela w 2014 r. przy tempie wymiany ludzi u sterów biznesu w ostatnich miesiącach. Złośliwi dodadzą, że wysyp nowych prezesów to  efekt trwania i sukcesów pewnego kluczowego obecnie w Polsce prezesa.

Nowych szefów ma lub wkrótce będzie mieć połowa spółek z WIG20. Zmiana na szczytach władzy wraz z hasłem dobrej zmiany pociągnęła za sobą największą kadrową rewolucję od ośmiu lat. Poniżej prezentujemy plejadę tych, którzy przekazują rządy, i nowych (czasem nowych-starych) osób, które właśnie biorą w ręce stery naszych narodowych, gospodarczych czempionów. To od ich determinacji, talentu, zaangażowania i wizji będzie zależała duża część wyczekiwanego dalszego wzrostu polskiego PKB.

Więcej w "Pulsie Biznesu"

Źródło:PAP
Tematy
Pakiet medyczny dla Ciebie za 45 zł. Rodzina 2+2 za 39,75 zł/os. Porównaj ceny »

Pakiet medyczny dla Ciebie za 45 zł. Rodzina 2+2 za 39,75 zł/os. Porównaj ceny »

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~wer
Niech wymiotą wszystkie resztki PO. i spokój.
~Arek
Czasy PIS bedą krótkie. Kto nie uposaży rodziny, ten w biedzie będzie żył po upadku Jarka. Takie mają kompetencje, ze sprzątaczka ma lepsze.
~jola
Rdzę trzeba usuwać aż do gołej blachy traktując jeszcze kwasem solnym. To samo z PO i PSL.
~Cotozatytuł
Sam tytuł tego artykułu świadczy o tym, że dziennikarze nie są w Polsce obiektywni.
Większość mediów jest uzależniona od poprzedniej władzy i to widać.
Niewygodnych dziennikarzy się po prostu pozbywano- więc teraz mamy dziennikarzy, którzy przerywają politykom w dyskusjach (lansując swoje poglądy) a także
Sam tytuł tego artykułu świadczy o tym, że dziennikarze nie są w Polsce obiektywni.
Większość mediów jest uzależniona od poprzedniej władzy i to widać.
Niewygodnych dziennikarzy się po prostu pozbywano- więc teraz mamy dziennikarzy, którzy przerywają politykom w dyskusjach (lansując swoje poglądy) a także takich, którzy obrażają ludzi starających się ochronić nas przed wyciekaniem kapitału za granicę.
~c2h5oh
no cóż nowe stanowiska prezesów jak i w administracji zajmą katoliccy konserwatywni patrioci i od tego od razu zrobi się lepiej :)))))) a większość z nich będzie mierna bierna ale wierna.
~seba
Przecież to normalne - każda ekipa tak robi. PO w 2007 roku dużo szybciej "machała miotłami" - to przecież nic nowego... Skąd nagle takie "odkrywcze" informacje Bankier bierze?
~woocash83
Generalnie na calym swiecie dziala to podobnie, ze obsadza sie swoimi ludzmi stanowiska. Jest to dosc zrozumiale bo kazdy chce pracowac z zaufanymi ludzmi. Grunt zeby robic to z glowa, a o to trudno gdy sie ma krotkie lawki kadrowe. W ten oto sposob np prezesem NBP zostal inzynier budownictwa itd.
~miro
"prezes" mianowany przez gangstera dziewieckiego niejaki kapler dostał 570 tysiecy zl odprawy bo "przychodzil do pracy"
~dziadek
Sami swoi,Marsjanie atakują, Co mi zrobisz,jak mnie złapiesz,Brunet wieczorową porą, opis działan pis to Rejs, Bareja wrócił do życia.
~eee
PIs dzieli i rzadzi .Czas na skok na panstwowe społki i obsadzanie ic politilogami i filozofami

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki