Policjanci zatrzymali listonosza, który sfingował napad na samego siebie

Warszawscy policjanci zatrzymali listonosza, który sfingował napad na samego siebie. Wpadł również jego wspólnik.

Z relacji listonosza wynikało, że został napadnięty, gdy wszedł do zsypu, gdzie zazwyczaj zostawiał rower i wózek z przesyłkami. Twierdził, że sprawcy uderzyli go w twarz, obezwładnili gazem, skuli kajdankami i ukradli gotówkę przeznaczoną na wypłatę przekazów pocztowych.

Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej powiedziała IAR, że dochodzenie wykazało związek z napadem 39-letniego Marcina Z. Kiedy okazało się, że mężczyźni znają się i w dniu zdarzenia kontaktowali się ze sobą, funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że rozbój został sfingowany.

62-letni listonosz przyznał, że wszystko zaplanował ze wspólnikiem. Później mieli podzielić się gotówką. Obu mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.IAR Joanna Stankiewicz/zrŹródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Zaczynajmy

Trochę nie na temat ale blisko.Mam propozycję,która już się sprawdziła i głęboko wierzę,że ma sens i nam też pomoże.Otóż proponuję,by wszyscy ludzie dobrej woli codziennie,nawet idąc do pracy,odmawiali jedną lub więcej cząstek różańca w intencji Ojczyzny.Wszyscy chcemy,by sprawy w naszej Ojczyźnie toczyły się w dobrym kierunku,a że nie możemy nic innego zrobić,więc odmawiajmy różaniec.Każdy ma 10 palców,więc nie będzie trudno,a zespołowa modlitwa może zdziałać cuda.Jak słyszałem,1 milion Węgrów codziennie odmawiało różaniec,właśnie w intencji swojej Ojczyzny i sprawy w ich kraju potoczyły się w dobrym kierunku.A przecież my chcemy tego samego.Więc nie uśmiechajmy się,nie jestem naiwny,naprawdę warto pomóc rodakom i Krajowi.Pomożecie wszystkim Polakom i przede wszystkim sobie.Zaczynajmy od dziś,to takie łatwe i czyńmy to codziennie.Pozdrawiam,również wrogów wiary i życzących źle Ojczyźnie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~celtic11

Czy zastosowali kominiarki ?

!
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,5% X 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil