REKLAMA

Poczta Polska ponownie sprzedaje nieruchomości

2022-01-26 10:35
publikacja
2022-01-26 10:35
Poczta Polska ponownie sprzedaje nieruchomości
Poczta Polska ponownie sprzedaje nieruchomości
fot. Jaap Arriens / / ZUMA Wire

Poczta Polska sprzedaje znów nieruchomości. Obiekty mogą skusić potencjalnych nabywców lokalizacją – parcele znajdują się m.in. na Mazurach, nad Morzem Bałtyckim oraz w okolicach parków krajobrazowych. Część lokali jest położona w miejscu stanowiącą doskonałą bazę wypadową w góry.

Poczta Polska wystawia na sprzedaż kolejne nieruchomości. Tym razem oferty można znaleźć prawie w całym kraju. Jest ich również zdecydowanie więcej - blisko 40 lokali. Większość parcel znajduje się w atrakcyjnych turystycznie regionach Polski, m.in. w miejscowościach takich jak:

 • Kamionki (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Marwałd (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Ukta (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Sątopy Samulewo (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Jedzbark (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Stare Juchy (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Skandawa (województwo warmińsko-mazurskie),
 • Wrzosowo (województwo zachodniopomorskie)
 • Lednogóra (województwo wielkopolskie),
 • Pecna (województwo wielkopolskie),
 • Stara Łubianka (województwo wielkopolskie),
 • Lisnowo (województwo kujawsko-pomorskie),
 • Wąwelno (województwo kujawsko-pomorskie),
 • Bożepole Wielkie (województwo pomorskie),
 • Recz (województwo zachodniopomorskie),
 • Sędzisław (województwo dolnośląskie).

Wśród ofert Poczty Polskiej znajdzie się coś zarówno dla miłośników górskich klimatów, jak i fanów morskiej bryzy. Przykładowo Sędzisław oddalony jest o około 35 minut jazdy samochodem od Karkonoszy, lokal we Wrzosowie położony jest praktycznie przy samym Morzu Bałtyckim, aby dostać się na plażę, należy przejechać około 3 kilometry (około 5 minut autem, 10 minut rowerem).

Zdecydowanie największą ilość ofert stanowią te z województwa warmińsko-mazurskiego. Nieruchomość w miejscowości Ukta położona jest praktycznie nad samym Jeziorem Śniadrwy - około 20 minut jazdy samochodem. 

Wystawione na sprzedaż przez Pocztę Polską budynki potrzebują remontu, w niektórych przypadkach nawet generalnej odnowy. Mogą stanowić kuszącą ofertę dla osób szukających miejsca na domek letniskowy. 

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Poradnik

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

DF

Źródło:
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (13)

dodaj komentarz
marcin321
Ciągną tak długo jak się da
men24a
Morawiecki już was uprzedził. Znów nabył te nieruchomości jak to powiedział odnośnie działki od kościoła, one są w złej lokalizacji i nieatrakcyjne dlatego z 700 tys wyciągnął ledwie 15 mln zł. Kiedy sprawa zakupu działek od biskupa po okazyjnej cenie wypłynęła po raz pierwszy, Pinokio tłumaczył, że to bardzo nieatrakcyjne działki Morawiecki już was uprzedził. Znów nabył te nieruchomości jak to powiedział odnośnie działki od kościoła, one są w złej lokalizacji i nieatrakcyjne dlatego z 700 tys wyciągnął ledwie 15 mln zł. Kiedy sprawa zakupu działek od biskupa po okazyjnej cenie wypłynęła po raz pierwszy, Pinokio tłumaczył, że to bardzo nieatrakcyjne działki i ciężko będzie je odsprzedać z jakimkolwiek zyskiem.
antek10
A pisi leśniczy juz oddał ten dom co kupił podajże za 5% wartosci. Banda oszustów.
bha
Wszyscy od ponad 30 lat są siebie,, warci''.
lancealot
Sklepy typu mydło, szydło, powidło i dewocjonalia się nie sprawdziły?
To jest jednak ewenement żeby, przy całym wsparciu państwa, wykończyć taką firmę.
Ale skoro stoczniom, stadninom, firmom energetycznym dali radę to Poczta to pikuś.
bha
Co za krótkowidzące dyrdymały. To Chory coraz bardziej, coraz mocniej zmonopolizowany do bólu wirtualny, zachłanny na Maxa i coraz bardziej żerujący na innych nienormalny nienasyconych finansowo świat za kotarami wykończył i wykańcza już od dawna coraz bardziej niestety skutecznie setki tysięcy firm rynkowych dla swoich monopolowo-Co za krótkowidzące dyrdymały. To Chory coraz bardziej, coraz mocniej zmonopolizowany do bólu wirtualny, zachłanny na Maxa i coraz bardziej żerujący na innych nienormalny nienasyconych finansowo świat za kotarami wykończył i wykańcza już od dawna coraz bardziej niestety skutecznie setki tysięcy firm rynkowych dla swoich monopolowo-sieciowo-korporacyjnych korzyści. Tylko trzeba tylko chcieć ten fakt dostrzec bez jednostronych klapek na oczach. Dokąd ta zachłanność rynkowa zaprowadzi większość % ludzi strach myśleć!!!!!. Brak słów na ten rosnący coraz mocniej rynkowy obłęd.
lancealot odpowiada bha
Przecież właśnie o tym piszę ;)
Jak krajowego monopolistę ze wsparciem państwa wykończają bardziej zaradne i dużo lepiej zarządzane firmy mniejsze firmy.
bha odpowiada lancealot
O tym zapomniałeś człekowieku wspomnieć oby nie bez celu... Że Monopol wykańcza i wykończył w tym i nie tylko w tym kraju od ponad 30 lat grube miliony firm maluczkich, małych średnich i dużych zahamował zniszczył znacznie rynkową inicjatywę wielu ludzi. Jak już mówić to po prawdzie bez ogródek i monopolistycznego tylko korzystnego O tym zapomniałeś człekowieku wspomnieć oby nie bez celu... Że Monopol wykańcza i wykończył w tym i nie tylko w tym kraju od ponad 30 lat grube miliony firm maluczkich, małych średnich i dużych zahamował zniszczył znacznie rynkową inicjatywę wielu ludzi. Jak już mówić to po prawdzie bez ogródek i monopolistycznego tylko korzystnego czarowania rzeczywistości.
bha odpowiada lancealot
Tak po prawdzie to jakoś niewyrażnie i dość jednostronnie napisałeś. Niestety.
lancealot odpowiada bha
Skąd wiesz, że zapomniałem? Wiesz lepiej ode mnie co chciałem napisać?
mam pisać to co ty, człowieku chcesz przeczytać?
Spuść trochę z tego moralizatorskiego tonu, bo ten jest mało strawny i odnosi odmienny od zamierzonego przez ciebie skutek

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki