Spółka Plantwear, zajmująca się produkcją i sprzedażą m.in. okularów i zegarków, planuje wejść na NewConnect w I kwartale 2019 roku - poinformowała w komunikacie prasowym spółka INC, która podpisała z Plantwear umowę na autoryzowane doradztwo przy wprowadzeniu jej akcji na rynek alternatywny GPW.
Firma Plantwear została założona w 2013 roku. Zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą detaliczną okularów i zegarków, drewnianych etui, pierścionków, kart oraz toreb. Wyroby Plantwear tworzone są ręcznie z naturalnych materiałów – drewna oraz kamienia.
Spółka prowadzi sprzedaż w kraju, jak i za granicą. Sprzedaż eksportowa prowadzona jest w USA, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Serbii, Rumunii, Malcie czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.(PAP Biznes)
pel/ jtt/