REKLAMA

Piotr Duda: Stabilność rządu to dla mnie bardzo ważna sprawa

2021-03-06 10:31
publikacja
2021-03-06 10:31
fot. Adam Guz / KPRM / Flickr

To dla mnie bardzo ważna sprawa; chodzi o stabilność rządu i rozwiązania, które przed nami, czyli Nowy Ład gospodarczy - powiedział w sobotę przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda pytany, czy przejmuje się narastającym konfliktem w Zjednoczonej Prawicy.

Duda pytany w RMF FM, czy przejmuje się narastającym konfliktem w Zjednoczonej Prawicy odparł: "Na pewno tak, bo to dla mnie też bardzo ważna sprawa". "Chodzi o stabilność rządu i te rozwiązania, które przed nami, czyli Nowy Ład gospodarczy i wiele innych pozytywnych rozwiązań" - wskazał szef "S".

"Ja nie będę apelował, bo politycy tacy jak pan Zbigniew Ziobro czy pan Jarosław Gowin doskonale o tym powinni wiedzieć, że sami nic nie znaczą; że to co stało się przez ostatnie lata od 2015 rok, te wspólne działania przynoszą pozytywne efekty. I jeżeli tak faktycznie by się stało, żeby Zjednoczona Prawica rozeszła się i faktycznie by nastąpiły nowe wybory, to niech w ogóle nie przechodzą progu Solidarności. My wiemy, jak się będziemy wtedy zachowywać" - mówił Piotr Duda.

Jak podkreślił jest jeszcze wiele spraw do dokończenia i załatwienia wspólnie z prezydentem Andrzejem Dudą. Zwrócił uwagę, że w podpisanej przez Solidarność z prezydentem umowie programowej jest ważny postulat emerytury stażowej. "Tutaj Solidarność tego tematu z panem prezydentem nie odpuści, bo to jest najważniejszy temat" - podkreślił przewodniczący "S".(PAP)

autor: Mateusz Mikowski

mm/ par/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
gregorkostek
Piotrus kiedy sie wezmiesz do porzadnej roboty ,2 twoja kadencja i nic ,po tobie nie zostanie tylko wspomnienia z uroczystych biesiad ,walnij w stol reka ,pokaz ze jestes mezczyzna,.
pafcio24
"te wspólne działania przynoszą pozytywne efekty" - taki kiepski żart marionetki popierającej rządy nieudaczników

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki