REKLAMA

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed meczem eliminacyjnym ME z Węgrami

2003-10-06 20:50
publikacja
2003-10-06 20:50
Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła w poniedziałek we Wronkach zgrupowanie przed rewanżowym meczem eliminacyjnym ME z Węgrami, który odbędzie się 11 października w Budapeszcie. Drużyna Pawła Janasa przebywać będzie we Wronkach do środy.

Po raz trzeci reprezentacja przygotowuje się do ważnego spotkania w tej małej miejscowości, korzystając z bardzo dobrych obiektów Amiki. Ma do dyspozycji cały hotel, stadion klubowy i boiska treningowe w Popowie.

W hotelu Olympic stawiło się 21 piłkarzy powołanych na zgrupowanie przez Pawła Janasa. Jako ostatni zameldował się Jacek Krzynówek, który spóźnił się na samolot z Monachium do Warszawy i dotarł do Poznania w późnych godzinach popołudniowych.

Na zgrupowanie nie musieli dojeżdżać gracze Amiki: Grzegorz Szamotulski i Marcin Burkhardt. Blisko mieli też piłkarze Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski: Marcin Zając, Radosław Sobolewski, Sebiastan Mila, Grzegorz Rasiak i Andrzej Niedzielan, powołany w miejsce kontuzjowanego Pawła Kryszałowicza.

"Cieszymy się, że Groclin jest najliczniej reprezentowany w kadrze - powiedział dyrektor sportowy Groclinu Władysław Kowalik. - Cała piątka udała się z Grodziska do Wronek wynajętym wygodnym busem."

W poniedziałek punktem odbioru piłkarzy było poznańskie lotnisko Ławica. "Przylecieli tutaj najpierw Michał Żewłakow, Tomasz Zdebel, Marek Saganowski, Tomasz Kłos, Mariusz Lewandowski, Mirosław Sznaucner - powiedział kierownik reprezentacji Krzysztof Rola-Wawrzecki. - Kolejnym samolotem dotarli do Poznania Jerzy Dudek i Tomasz Rząsa, a na koniec Jacek Krzynówek."

W poniedziałek piłkarze uczestniczyli w 45 minutowym rozruchu. Poddani zostali też odnowie biologicznej po występach ligowych.

We wtorek zaplanowano dwa treningi. W środę reprezentacja zagra w Popowie sparing z rezerwami Amiki.
Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki