Pierwszy w Polsce internetowy kantor

Poznański kantor uruchomił platformę internetową służącą do przyjmowania dyspozycji kupna i sprzedaży walut obcych. Wymiana odbywa się za pośrednictwem kont bankowych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą wymienić walutę w ciągu kilku minut bez wychodzenia z domu.


Początkowo kantor prowadzi jedynie wymianę franka szwajcarskiego. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób spłacających kredyty hipoteczne w CHF. Oszczędności z zakupu franka szwajcarskiego na https://internetowykantor.pl mogą sięgać w stosunku do ofert banków od 1% do 6% kwoty kredytu w ciągu całego okresu spłaty.


Oferta kantoru online jest realną szansą na skorzystanie z zapisów rekomendacji SII, dzięki której banki mają obowiązek umożliwić klientom spłatę kredytu w walucie, na którą jest zaciągnięty. Usługa eliminuje czasochłonny proces pozyskiwania gotówki w kantorach i wpłacania ich na konta kredytowe  w kasach banków. Ponadto w przypadku mBanku, który w ogóle nie prowadzi obsługi gotówkowej i Getin-Noble Banku, który umożliwia wpłaty w CHF jedynie w pojedyńczych oddziałach w największych miastach Polski, usługa kantoru jest jedyną alternatywą dla bardzo drogich przelewów walutowych.


Internetowykantor.pl stawia na użyteczność i bezpieczeństwo. Komunikacja z serwisem jest szyfrowana 256-bit kluczem SSL, stosowane są procedury związane z ochroną danych osobowych i przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy. Wymiana dla zarejestrowanych użytkowników ogranicza się do dwóch kroków. Należy przelać sumę, którą chcemy wymienić na podane konto bankowe kantoru i w ciągu kilku minut po pojawieniu się okienka transakcji w Panelu klienta zatwierdzić wymianę po aktualnym kursie. Wymienione środki są odsyłane z powrotem do klienta w ciągu kilku minut, lub najpóźniej następnego dnia.


Aktualnie wymiana CHF obsługiwana jest w mBanku, PKO BP, Banku Millennium i Getin-Noble Bank. Twórcy serwisu planują do końca 2010 roku pozyskanie 5tys klientów wymieniających CHF i obsługę co najmniej 10 banków. W planach mają również wprowadzenie obsługi wymiany EUR, USD i GBP./ internetowykantor.pl
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Wojciech

.. a dostawca internetu niemiecki: Germany 178.63.247.85 Hetzner Online AG.
Dlaczego?

!
0 0 ~Michał Czekalski

Dnia 2010-05-18 o godz. 13:07 ~Wojciech napisał(a):
> .. a dostawca internetu niemiecki: Germany 178.63.247.85
> Hetzner Online AG.
Dlaczego?

Serwer jest hostowany przez Polską firmę, jedno z ich Data Center znajduje się w Niemczech. Jest to rozwiązanie, które zapewnia bardzo wysoką stabilność naszego serwisu.

! Odpowiedz
0 0 ~FutureArtur

Mam potwierdzone informacje, że internetowykantor.pl rozpoczął już wymianę w EURO. Po bardzo korzystnych kursach.

! Odpowiedz
0 0 ~Piotr

A ja korzystam z kantoru, który od początku oferuje wymianę 12 różnych walut: USD, EUR, CHF, GBP, CAD, AUD, CZK, HUF, SEK, NOK, DKK, JPY i obsługuje 12 banków w ramach których transakcje są bez opłat. Wystaczy się zarejestrować i można wymieniać walutę:
http://www.lowspread.pl

! Odpowiedz
0 0 ~krzycho

Ja korzystam z kantora fritzexchange.pl bo jest szybki i tani. Kupuję przede wszystkim korony szwedzkie, czego internetowykantor nie wymienia, bo ogranicza się tylko do podstawowych walut

! Odpowiedz
0 0 ~Gosia

Kłamstwo już w tytule! Pierwszy był Walutomat!

! Odpowiedz
0 1 ~Jola

Korzystam z usług cashbroker.com i polecam wszystkim ten kantor. Korzystne kursy, szybka realizacja, bezpieczeństwo. Nic dodać nic ująć:)

! Odpowiedz
0 0 ~Antoni

Widzę, że nie jestem sam w wspieraniu młodych na rynku. Również korzystam z www.cashbroker.com. Jedyne co mogę dodać to fakt, że ta firma naprawdę dba o swoich klientów :)

! Odpowiedz
0 0 ~natan

Jestem za i również poelcam ten kantor. Mam czasem wrażenie, że szybkość i precyzja to ich domena.

! Odpowiedz
0 0 ~Marek

Najlepszy jest cashbroker.com Polecam to kantor do którego wracam najcześciej

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne