Photoshop.com Mobile na iPhone już dostępny

Program Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, którego premiera odbyła się 9 października 2009 r. jest już dostępny we wszystkich krajach, w których działają sklepy iPhone App Store. Nowy program umożliwia użytkownikom łatwe edytowanie, przesyłanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć bezpośrednio z telefonów iPhone.

3 miliony pobrań

Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone, od kilku tygodni utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych darmowych programów i cieszy się największym powodzeniem w sklepach Apple App Store w kategorii fotografia. Program został już pobrany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez ok 3 miliony odbiorców.

W krajach, w których program jest dostępny, użytkownicy mają do dyspozycji podstawowe  narzędzia do edycji zdjęć, takie jak obcinanie i obracanie obrazu, oraz kreatywne efekty dotykowe i filtry. Ponadto korzystając z serwisu Photoshop.com mogą rozbudowywać kolekcję swoich zdjęć i dzielić się nimi wysyłając  je bezpośrednio z programu.

Dostępność

Program Adobe Photoshop.com Mobile na iPhone jest dostępny we wszystkich krajach, w których działają sklepy iPhone App Store. W pierwszym okresie występuje tylko w wersji angielskiej.

iPhone – test subiektywnySerwis prasowy/E2H
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne