Paweł Brożek prawie w AS Nancy

Wiele wskazuje na to, że już na początku roku Wisłę Kraków opuści jedyny wyróżniający się jesienią napastnik, Paweł Brożek. Jeden z wiślackich bliźniaków jest bardzo blisko przejścia do francuskiego pierwszoligowca AS Nancy.

Media nad Loarą informują, że Wisła Kraków i Nancy są bliskie porozumienia w sprawie transferu. Nieoficjalnie wiadomo, że kwota, za którą Biała Gwiazda sprzeda Pawła Brożka wyniesie około 2 milionów euro.

Na początku negocjacji działacze wicemistrza kraju dawali do zrozumienia, że interesują ich 3 miliony. Jak widać rzeczywistość zweryfikowała marzenia. Co ciekawe sam piłkarz nie palił się do wyjazdu do Francji, argumentując, że może sobie nie poradzić w lepszej lidze.

Gdyby doszło do transakcji Wisła straci skutecznego napastnika. Wiadomo, że aktualny trener Białej Gwiazdy Adam Nawałka nie chce tracić swojego snajpera, zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że do klubu nie przyjdzie żaden zawodnik, jeśli Wisła nie pozyska funduszów ze sprzedaży.

Jeśli doniesienia francuskich mediów nie są prawdziwe, Wisła ma w zanadrzu jeszcze ofertę dla Brożka od jednego z włoskich pierwszoligowców. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o Palermo.

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,7% III 2019
PKB rdr 4,9% IV kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,1% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 4 931,8 zł I 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% III 2019

Znajdź profil