PO traci, PiS zyskuje

PO mocno traci, PiS mocno zyskuje - wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla programu Forum w TVP Info. Według niego 35 procent Polaków chce głosować na partię rządzącą, a 34 procent na główną partię opozycyjną. Przed miesiącem na Platformę Obywatelską chciało głosować 42 procent, a na Prawo i Sprawiedliwość - 24 procent wyborców.

waga
Źródło: Thinkstock

Trzecie miejsce na podium w najnowszym sondażu zajęło SLD, na które swój głos oddałoby 15 procent wyborców. Ruch Palikota z wynikiem 6 proc. znajduje się tuż nad progiem wyborczym. Poza parlamentem znalazłoby się PSL, na które chce zagłosować 3 proc. wyborców, tyle samo co na Kongres Nowej Prawicy i Solidarną Polskę.

Sondaż przeprowadzono telefonicznie w dniach 13-14 lutego 2013 r. na grupie 1000 dorosłych Polaków.

IAR/TVPInfo/łp/buch
Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~wojciech

Ja przez rządy tuska dostałem tak w kość że życzę mu wszystkiego najgorszego i mimo że Kaczyńskiego nie lubię to znowu na niego zagłosuję
Pozdrawiam

! Odpowiedz
0 0 ~pgrz

PiS to totalne zero, dno z Kaczynksim na czele i przydupasami Blaszczak i Hofman, do czego Oni moga poprowadzic kraj? do totalnego ZERA. Nie twierdze ze PO jest Super bo nie jest, ale wystarczy byc obiektywnym by zrozumiec a to widac golym okiem ktora partia cos robi. PiS za wszelka cene chce zniszczyc rzadzacych, Tuska z jego swita do wiezienia, lub zeslac gdzies dalego... wierze ze nikt w to nie uwierzy i ze nie bedzie glosowal na PiS w takim skladzie jak obecnie. Boze chron ludzi przed tak chorym pomyslem.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~mazowsze

ludzie dopiero przeglądają na oczy ale jest jeszcze dużo osób które są zaślepieni szczególnie młodzież z miast. jeszcze pare lat rządzenia PO i zobaczymy tego skutki!

! Odpowiedz
0 0 ~Baca

wspaniała informacja na weekend, aż się chce żyć, jest jeszcze nadzieja i szansa na ratunek. .....a jednak Bóg istnieje !!.

! Odpowiedz
0 0 ~jacek

pozdrawiam

! Odpowiedz
0 0 ~ZNAWCA TEMATU.

GDY PEJSY ZACZNA ZMIENIAC SKORE TO ZNAK ZE KLIKA RUDEGO UPADA!

! Odpowiedz
0 0 ~Jan

Najbardziej na powrocie PIS do koryta zależy polskiemu klerowi i komisji majątkowej jeszcze można trochę kraść.

! Odpowiedz
0 0 ~Baca

jest i głos z Biłgoraja, następni fanatycy ci dla odmiany od walki z kościołem i Kaczyńskim. Mania prześladowcza.

! Odpowiedz
0 0 ~Ministra

To koniec tuska,tusk muśi odejsc

! Odpowiedz
0 0 ~polskadogorynogami

Na partię prezesów głosują tzw. reformowani kretyni. Ludzie o móżdżku Puchatka, którym TVN z Wyborczą wytrawiła umiejętność analizy faktów.
Dziś po tylu latach mej walki na różnych forach z partią oszustów mam dziką satysfakcję, że przewidziałem jak się skończą rządy ludzi, którzy nie kochają Polski.
Dla mnie człowieka, który na giełdzie jest od zawsze i prawie żyje z giełdy, najlepszym gospodarzem w Polsce będzie oczywiście premier Kaczyński, a nawet jak sam o sobie mówi, katolik Kaczyński. Choć przyznam, że ta kruchta pana Kaczyńskiego mnie drażni. Nic to jednak z ignorancją i brakiem jakichkolwiek kompetencji partii, którą cementuje tylko nienawiść do Kaczyńskiego. Kaczyńskiego, który nazywa draństwo w III RP po imieniu.
Drżę tylko o to aby Kaczyńskiemu się jeszcze chciało.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,8% VIII 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 182,43 zł VII 2019
Produkcja przemysłowa rdr -2,7% VI 2019

Znajdź profil