REKLAMA

Przerwy techniczne w PKO BP, ING, BNP Paribas i Idea Banku

2020-08-28 09:30
publikacja
2020-08-28 09:30
fot. lucadp / Shutterstock

W najbliższy weekend utrudnienia w "bankowaniu" zapowiedziały cztery banki - PKO BP, ING Bank Śląski, BNP Paribas oraz Idea Bank. W czasie przerw technicznych klienci mogą mieć trudności m.in. z zalogowaniem się do bankowości internetowej czy mobilnej oraz wypłatą gotówki z bankomatów.

Cztery banki zapowiedziały prace techniczne w trakcie weekendu oraz na początku przyszłego tygodnia. W cotygodniowym zestawieniu Bankier.pl sprawdzamy przerwy techniczne w bankach.

Nie działa PKO BP?

Utrudnienia w działaniu bankowości elektronicznej zapowiedział PKO Bank Polski. W nocy z soboty (29 sierpnia) na piątek (30 sierpnia) pomiędzy godziną 23:30 a 1:00 klienci biznesowi nie zalogują się do swojego konta w aplikacji mobilnej iPKO w pełnej wersji oraz w trybie użytkownika kart. Podczas przerwy technicznej nie będzie także możliwa personalizacja tokena mobilnego oraz zmiana PIN-u do tokena.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Pod koniec najbliższego weekendu klienci ING Banku Śląskiego nie wypłacą środków z bankomatów oraz nie wpłacą gotówki we wpłatomatach. W poniedziałek w nocy (31 sierpnia) od północy do godziny 3:00 bank będzie przeprowadzał prace serwisowe urządzeń ING/Planet Cash.

Prace serwisowe w BNP Paribas

Chwilowe utrudnienia w korzystaniu z serwisu zapowiada również BNP Paribas. W nocy z 31 sierpnia na 1 września (z poniedziałku na wtorek) między godziną 23:00 a 5:00 bank przeprowadzi prace technologiczne w serwisie internetowym.

Przerwa techniczna w Idea Banku

Idea Bank zapowiedział, że w najbliższy weekend będzie przeprowadzał prace modernizacyjne w swoim serwisie elektronicznym. W związku z tym w nocy z piątku na sobotę (28 na 29 sierpień) w godzinach 22:00 do 6:00 niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki