5,7800 zł
0,00% 0,0000 zł
Pharmena SA (PHR)

Rozpoczęcie prezentacji przemysłowi suplementów diety Menavitin w celu komercjalizacji projektu w Europie

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2020
Data sporządzenia: 2020-01-20
Skrócona nazwa emitenta
PHARMENA S.A.
Temat
Rozpoczęcie prezentacji przemysłowi suplementów diety Menavitin w celu komercjalizacji projektu w Europie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd PHARMENA S.A. w nawiązaniu do komunikatu „Zawarcie umowy z Plexus Ventures na doradztwo w zakresie komercjalizacji w Europie suplementów diety pod marką Menavitin” opublikowanego w raporcie bieżącym (EBI) nr 39/2019 z dnia 03.09.2019 r. informuje, iż rozpoczął proces prezentacji przemysłowi suplementów diety Menavitin celem dalszego rozwoju (komercjalizacji) tego projektu w Europie.

W rozmowach z przemysłem Emitenta będzie reprezentować jedna z wiodących na świecie firm doradczych – Plexus Ventures, która jest odpowiedzialna za identyfikowanie potencjalnych licencjobiorców, aranżowanie spotkań i doprowadzenie do finalizacji kontraktu/ów.

Plexus Ventures
Plexus Ventures, posiadający blisko 30 letnie doświadczenie biznesowe, zapewnia doradztwo strategiczne oraz rozwój biznesu dla firm z branży farmaceutycznej oraz ochrony zdrowia. Plexus Ventures doradza swoim klientom w obszarze licencjonowania, przejęć czy partnerstw strategicznych. Posiadając biura w Filadelfii, Los Angeles, Indianapolis, Londynie, Oxfordzie, Barcelonie, Bazylei, Mediolanie i Tokio ma możliwość efektywnej obsługi klientów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji. Plexus Ventures dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest bardzo dobrze rozpoznawalny zarówno wśród firm farmaceutycznych, jak i firm z obszaru ochrony zdrowia. Z usług Plexus Ventures skorzystały tak renomowane międzynarodowe firmy jak: Astra Zeneca, GlaxoSmithKline plc. (GSK), Johnson & Johnson, Merck Pte Ltd, Novartis AG, Reckitt Benckiser, a także polskie firmy takie jak: Celon Pharma S.A., Mabion S.A., Jelfa S.A., Polfa Kutno S.A. (obecnie Teva Polska). Więcej informacji na www.plexusventures.com

Pharmena
Publiczna spółka biotechnologiczna, głównym obszarem działalności której jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Realizuje projekty w obszarach dotyczących prowadzenia badań klinicznych nad innowacyjnym lekiem, produkcji innowacyjnych dermokosmetyków i wdrożeniu na rynek innowacyjnego suplementu diety stosowanego do zaspokajania szczególnych potrzeb żywieniowych w profilaktyce miażdżycy.
Spółka od 2008 r. była notowana na rynku NewConnect. 12 kwietnia 2019 r. przeniosła notowania na rynek regulowany GPW.
Więcej informacji: www.pharmena.eu

Menavitin
Menavitin to marka parasolowa, zarejestrowana jako znak towarowy w UE przez Pharmena S.A., w skład której wchodzi grupa suplementów diety opartych o innowacyjną cząsteczkę 1-MNA.
Więcej informacji: www.menavitin.pl

Informację podano, ponieważ w przypadku przeprowadzenia z sukcesem procesu komercjalizacji w Europie suplementów diety 1-MNA pod marką Menavitin może mieć bardzo istotny wpływ na wyniki finansowe i wycenę rynkową Grupy Kapitałowej Emitenta w najbliższych latach.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-01-20 Konrad Palka Prezes Zarządu
2020-01-20 Marzena Wieczorkowska Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.