PGE Obrót dostarczy prąd dla Ustronianki

PGE Obrót z Rzeszowa, zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych zawarła kontrakt na sprzedaż energii elektrycznej z producentem wody mineralnej spółką Ustronianka. Umowę podpisano na rok z możliwością jej przedłużenia.

Jak poinformował PAP wiceprezes PGE Obrót Jan Mądrzak, nowy kontrakt to dowód, że firma potrafi precyzyjnie dopasować ofertę do konkretnych potrzeb klienta.

"Spersonalizowana obsługa handlowa, najwyższa jakość obsługi posprzedażowej i stawianie na partnerstwo w relacjach biznesowych przynosi efekty" uważa.

Zdaniem Mądrzaka, kontrakt z Ustronianką pokazuje, że przedsiębiorcy coraz częściej oczekują od firm energetycznych, że te zadbają nie tylko o konkurencyjną ofertę, ale także o stabilność i bezpieczeństwo energetyczne firmy.

Ustronianka to polska firma, posiadająca jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych rozlewni

w Polsce. Jest pionierem na rynku wód funkcjonalnych w Polsce. Wprowadziła na rynek wodę z jodem, a kilka lat temu pozyskała możliwość produkcji w pełni naturalnych, niegazowanych napojów bez konserwantów.

Wiceprezes zarządu spółki Ustronianka Janusz Rubas, podkreślił, że PGE jest firmą o "wypracowanej przez lata renomie". "Gwarantuje wysoką jakość usług i przede wszystkim posiada ofertę spełniającą nasze oczekiwania, czego efektem jest podpisanie umowy" dodał.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów. (PAP)

autor: Wojciech Huk

huk/ pś/

Źródło: PAP
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT
PGE -0,31% 9,56
2019-04-23 11:44:45

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,7% III 2019
PKB rdr 4,9% IV kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,1% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 4 931,8 zł I 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% III 2019

Znajdź profil